سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » آیت‌الله سیستانی خواهان عدم برگزاری تظاهرات در عراق شد...

آیت‌الله سیستانی خواهان عدم برگزاری تظاهرات در عراق شد

چکیده :مرجع شیعیان در عراق از مردم این کشور خواست تا برای جلوگیری از وقوع تنش‌های بیشتر، برای برگزاری تظاهرات به خیابان‌ها...


مرجع شیعیان در عراق از مردم این کشور خواست تا برای جلوگیری از وقوع تنش‌های بیشتر، برای برگزاری تظاهرات به خیابان‌ها نیایند.

به گزارش ایسنا، شبکه خبری اسکای نیوز عربی گزارش داد آیت‌الله سیستانی مرجع شیعیان در عراق خواهان عدم برگزاری تظاهرات در عراق شده تا از این طریق از وقوع تنش‌های بیشتر اجتناب شود. شبکه اسکای نیوز توضیحات بیشتری در این خصوص ارائه نداد.

پیشتر ائتلاف دولت قانون متعلق به نوری مالکی تهدید کرده بود در صورتی که به قانون اساسی عمل نشود و نامزد این ائتلاف که خود را بزرگترین فراکسیون پارلمان عراق می‌داند برای تصدی پست نخست وزیری مکلف می‌شود حامیان این ائتلاف دست به تظاهرات می‌زنند.

12 کشته در انفجارهای بغداد

منابع خبری از کشته و زخمی شدن شماری از عراقی‌ها در انفجارهای اخیر در بغداد خبر دادند.

به گزارش شبکه خبری العالم، یک خودروی بمب‌گذاری شده که در محله الکراده در مرکز بغداد، کنار خیابان پارک شده بود، منفجر شد که کشته و زخمی شدن شماری از غیرنظامیان را در پی داشت.

برخی منابع خبری شمار قربانیان این انفجار تروریستی را دست‌کم 12 کشته و 21 مجروح اعلام کرده‌اند.

یک منبع امنیتی عراق گفت، خودروی بمب‌گذاری شده در منطقه زعفرانیه در جنوب بغداد منفجر شد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.