سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » محجوب: رئیس دولت پیشین بارها به مجلس توهین کرد، آقایان ککشان نگزید...

محجوب: رئیس دولت پیشین بارها به مجلس توهین کرد، آقایان ککشان نگزید

چکیده : هر کسی باید ایده‌های خود را بتواند مطرح کند. اگر مجلس مثل امروز همیشه نسبت به این گونه رفتارها انتقاد داشته باشدقطعا کار خوبی خواهد بود اما زمانی که رئیس جمهور پیشین در مجلس با ضبط صورت فایل صوتی پخش می‌کرد و یا 17 هزار میلیارد تومان به کشور تحمیل کرد، هیچکس اینجا حرف نزد...


نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: رئیس جمهور پیشین بارها توهین کرد اما آقایان ککشان نگزید و هیچ کس اینجا حرف نزد.

علیرضا محجوب در جمع خبرنگاران درباره‌ی درخواست نمایندگان برای تشکیل جلسه غیر علنی در خصوص صحبت‌های رئیس جمهور گفت: من موافق انتقاد هستم اما به شرطی که همه بتوانند انتقاد کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علیرضا محجوب در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره اظهارات روز گذشته رئیس ‌جمهور گفت: من موافق انتقاد هستم اما باید فضای انتقاد برای همگان فراهم شود.

نماینده مردم تهران در مجلس خاطر نشان کرد:‌ نمایندگان یادشان بیاید که ریاست جمهوری سابق بارها به ساحت مجلس توهین کرد و آقایان ککشان هم نگزید.

وی افزود: هر کسی باید ایده‌های خود را بتواند مطرح کند. اگر مجلس مثل امروز همیشه نسبت به این گونه رفتارها انتقاد داشته باشدقطعا کار خوبی خواهد بود اما زمانی که رئیس جمهور پیشین در مجلس با ضبط صورت فایل صوتی پخش می‌کرد و یا 17 هزار میلیارد تومان به کشور تحمیل کرد، هیچکس اینجا حرف نزد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.