سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » افزایش 46 درصدی واردات نفت هند از ایران...

افزایش 46 درصدی واردات نفت هند از ایران

چکیده : حجم واردات نفت هند از ایران در طول ماه ژوئیه سال جاری به میزان حدود 26 درصد در مقایسه با ماه قبل از آن افزایش یافت...


واردات نفت هند از ایران در طول ماه های ژانویه الی ژوئیه سال جاری میلادی به میزان 46 درصد در مقایسه با همین مدت در سال 2013 افزایش یافته است.

به گزارش ایرنا، روزنامه ˈ اکونومیک تایمزˈ روز دوشنبه نوشت این افزایش در واردات نفت هند از ایران در پی نتیجه مثبت مذاکرات مقام های ایرانی با گروه 1+5 و کاهش تحریم ها ناشی می شود.

این روزنامه افزود: پالایشگاه های هند همچنان به واردات نفت بیشتر از ایران ادامه می دهند.

آمار و ارقام منابع بازرگانی در مورد ورود تانکرهای نفتی به هندوستان نشان می دهد دهلی نو بزرگترین مشتری نفت ایران بعد از چین می باشد و طی ماه گذشته روزانه حدود 210 هزار بشکه نفت از ایران وارد کرده است.

به نوشته اکونومیک تایمز واردات روزانه متوسط نفت هند از ایران از 185 هزار 700 بشکه در هفت ماه نخست سال گذشته میلادی به حدود 270 هزار 600 بشکه در همین دوره در سال جاری افزایش یافت.

حجم واردات نفت هند از ایران در طول ماه ژوئیه سال جاری به میزان حدود 26 درصد در مقایسه با ماه قبل از آن افزایش یافت.

آمار و ارقام نشان می دهند که شرکت دولتی پالایشگاه و پتروشیمی منگلور بزرگترین خریدار نفت ایران در ماه ژوئیه و شرکت ˈاسار ˈ دومین خریدار بزرگ در طول همین ماه بوده است.

آمار موجود در مورد ورود تانکر های نفت به هند نشان می دهند که سهم ایران در واردات نفت به این کشور از چهار ممیز هشت درصد در طول ماه ژوئیه سال گذشته به هفت درصد در طول همین ماه در سال جاری افزایش یافت.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.