سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » یک مقام مسئول در وزارت علوم : برگزاری کلاس توسط دانشگاه احمدی نژاد غیرقانونی است...

یک مقام مسئول در وزارت علوم : برگزاری کلاس توسط دانشگاه احمدی نژاد غیرقانونی است

چکیده : پیش ازا ین دانشگاه ایرانیان علی رغم اظهار نظر مقام های مسئول درباره فعالیت غیرقانونی این دانشگاه اعلام کرد؛ قصد دارد کلاس زبان برگزار کند...


یک مقام مسئول وزارت علوم در خصوص برگزاری کلاس های زبان دانشگاه ایرانیان گفت که برگزاری هرگونه کلاسی که توسط دانشگاه ایرانیان غیر قانونی است.

این مقام مسئول با اعلام این خبر به پیـام نو گفت: «وزارتخانه علوم بیانیه ای را در مورد دانشگاه ایرانیان تنظیم کرده است و نظر قطعی و رسمی این وزارتخانه در آن آمده است. این بیانیه امروز یا فردا منتشر خواهد شد.»

بنا به اطلاعات این مقام مسئول، وزارتخانه علوم و تحقیقات عنوان کرده است هرگونه فعالیت دانشگاه ایرانیان غیرقانونی است و به تبع آن برگزار کلاس توسط این دانشگاه هم منع قانونی دارد.

پیش ازا ین دانشگاه ایرانیان علی رغم اظهار نظر مقام های مسئول درباره فعالیت غیرقانونی این دانشگاه اعلام کرد؛ قصد دارد کلاس زبان برگزار کند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.