سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » حیدر العبادی از سوی فواد معصوم مامورتشکیل کابینه در عراق شد...

حیدر العبادی از سوی فواد معصوم مامورتشکیل کابینه در عراق شد

چکیده : منابع عراقی در حالی از مامور شدن حیدر العبادی برای تشکیل کابینه خبر می دهند که این موضوع واکنش ائتلاف دولت قانون را به دنبال داشته است...


منابع عراقی در حالی از مامور شدن حیدر العبادی برای تشکیل کابینه خبر می دهند که این موضوع واکنش ائتلاف دولت قانون را به دنبال داشته است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه المسله، احمد جمال سخنگوی جریان اصلاح ملی گفت: فواد معصوم رئیس جمهوری عراق به طور رسمی حیدر العبادی را مامور تشکیل کابینه کرده است.

وی افزود: ائتلاف اتحاد ملی با اکثریت 127 رای العبادی را به عنوان نامزد پست نخست وزیری انتخاب کرده است. نامزدی وی از سوی ائتلاف اتحاد ملی بوده است نه از سوی ائتلاف دولت قانون.

این در حالی است که حنان الفتلاوی نماینده وابسته به ائتلاف دولت قانون اعلام کرد: حیدر العبادی نماینده ائتلاف دولت قانون نیست و کسی وی را انتخاب نکرده است.

پیشتر دادگاه فدرال عراق ائتلاف دولت قانون به رهبری نوری المالکی را بزرگترین فراکسیون پارلمانی این کشور معرفی کرد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.