سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ترازوی کج دستگاه قضا/ تبرئه یامین پور با وجود فحاشی آشکار...

ترازوی کج دستگاه قضا/ تبرئه یامین پور با وجود فحاشی آشکار

چکیده :گیتی پورفاضل، وکیل مسیح علی‌نژاد، گفت: با وجود اتهام‌افکنی محرز "وحید یامین پور” درباره مطلبی منتسب به موکلم، بازپرس پرونده برای یامین‌پور قرار منع تعقیب صادر کرده است. چنانچه دادیار اظهارنظر هم این قرار منع تعقیب یامین‌پور را تایید کند، ما نسبت به این قرار به دادگاه اعتراض خواهیم کرد....


وکیل مسیح علی‌نژاد، روزنامه نگار مقیم لندن، از صدور قرار منع تعقیب برای وحید یامین‌پور در دادسرای رسانه و فرهنگ خبر داد.

گیتی پورفاضل، وکیل “مسیح علی‌نژاد” در گفت‌وگو با آنا درباره آخرین وضعیت پرونده شکایت موکلش از “وحید یامین‌پور” اظهار کرد: با وجود اتهام‌افکنی محرز “وحید یامین پور” درباره مطلبی منتسب به موکلم، بازپرس پرونده برای یامین‌پور قرار منع تعقیب صادر کرده است.

وی افزود: چنانچه دادیار اظهارنظر هم این قرار منع تعقیب یامین‌پور را تایید کند، ما نسبت به این قرار به دادگاه اعتراض خواهیم کرد.

چندی پیش “وحید یامین یور”، مجری سابق صدا و سیما و از نیروهای نزدیک به جبهه پایداری در مطلبی “مسیح علی‌نژاد” را فاحشه خواند و اضافه کرد: “مسیح علی نژاد حداکثر یک فاحشه است نه یک مرتد.” پیرو همین اظهارات یامین‌پور، علی‌نژاد از طریق وکیل خود در ایران از این عضو جبهه پایداری به دادسرای رسانه و فرهنگ شکایت کرد.

پورفاضل درباره پرونده موکل دیگر خود “سراج‌الدین میردامادی” نیز گفت: با وجود اینکه موکلم تاکنون محکومیت کیفری نداشت اما به ۶ سال حبس تعزیری، ۲ سال ممنوعیت خروج از کشور و ۵ سال ممنوعیت از خدمت محکوم شده است، از اینرو روز ۲۲ مرداد ماه اعتراض خود را نسبت به حکم صادره علیه میردامادی به دادگاه ارائه خواهم کرد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.