سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » رای هیات منصفه مطبوعات علیه روزنامه نشاط...

رای هیات منصفه مطبوعات علیه روزنامه نشاط

چکیده :مدیرمسئول روزنامه نشاط در مورد اتهام نخست که اهانت به مقدسات و مسلمات قرآنی بود به اتفاق آراء مجرم شناخته شد. در مورد اتهام دیگر با شکایت نیروی انتظامی، با اکثریت آراء مجرم شناخته شد. روزنامه نشاط همچنین در مورد سومین اتهام خود که با شکایت سه تن از نمایندگان مجلس صورت گرفته بود مجرم شناخته شد. ...


هیات منصفه مطبوعات مدیرمسئول روزنامه «نشاط» را مجرم دانست و مستحق تخفیف تشخیص نداد.

به گزارش ایسنا، جلسه رسیدگی به پرونده‌ روزنامه‌های تهران امروز و نشاط صبح امروز در شعبه 79 دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی محمدی‌کشکولی و با حضور هیات منصفه مطبوعات برگزار شد.

مدیرمسئول روزنامه تهران امروز که به اتهام نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی و با شکایت امور حقوقی بنیاد شهید محاکمه شد با اکثریت آراء مجرم شناخته شد.

این روزنامه در رابطه با شکایت کاوه اشتهاردی نیز مجرم شناخته شد. در نهایت هیأت منصفه مطبوعات به اتفاق آراء متهم را مستحق تخفیف دانست.

مدیرمسئول روزنامه نشاط در مورد اتهام نخست که اهانت به مقدسات و مسلمات قرآنی بود به اتفاق آراء مجرم شناخته شد. در مورد اتهام دیگر با شکایت نیروی انتظامی، با اکثریت آراء مجرم شناخته شد.

روزنامه نشاط همچنین در مورد سومین اتهام خود که با شکایت سه تن از نمایندگان مجلس صورت گرفته بود مجرم شناخته شد. همچنین هیات منصفه مطبوعات با اکثریت قریب به اتفاق آراء متهم را مستحق تخفیف ندانست.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.