سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » داعش روستاییان دشت نینوا را قتل عام کرد...

داعش روستاییان دشت نینوا را قتل عام کرد

چکیده : تاکنون حدود 117 شهروند شبکی به دست تروریستهای داعش به شهادت رسیده اند و تروریستها مقادیر زیادی از زیورآلات قیمتی و خودروهای شیعیان را در این روستاها سرقت کرده اند...


رئیس اقلیتهای شبکیه در عراق، جمعه از سیطره تروریستهای داعش بر ۶۰ روستا در دشت نینوا و اعدام اعضای بیش از ۱۶ خانواده شیعه شبکیه خبر داد.

به گزارش واحد مرکزی خبر به نقل از پایگاه اینترنتی الغد پرس از بغداد ، حنین قدو رئیس اقلیت شبکیه در عراق با اعلام این خبر افزود :«‌شمار زیادی از تروریستهای داعش بیش از 60 روستا در دشت نینوا متعلق به شیعیان شبکیه را اشغال و اعضای بیش از 16 خانواده را از صبح جمعه تاکنون اعدام کرده اند.»

« تاکنون حدود 117 شهروند شبکی به دست تروریستهای داعش به شهادت رسیده اند و تروریستها مقادیر زیادی از زیورآلات قیمتی و خودروهای شیعیان را در این روستاها سرقت کرده اند.»

وی از نیروی هوایی و جنگنده های ارتش حمله به تروریستهای داعش در نینوا را خواستار شد.

اداره اطلاعات نظامی روز جمعه اعلام کرد جنگنده های ارتش حملات هوایی را بر ضد مزدوران داعش در پادگان الصفره ، روستای المحمودیه در شرقاط و القیاره در موصل انجام دادند و بیش از 550 تروریست را کشته و دهها خودرو آنها را منهدم کردند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.