سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » کارخانه‌های لبنی متخلف صراحتا معرفی شوند...

کارخانه‌های لبنی متخلف صراحتا معرفی شوند

چکیده : مشاور صنایع شیر ایران: نحوه وضع اطلاع‌رسانی نادرست در خصوص این موضوع موجی ایجاد کرد که بر مصرف مردم تاثیر منفی داشته و در شرایطی که ما در حالت عادی نیز یک چهارم میانگین جهانی شیر مصرف می‌کنیم باید شفاف‌سازی لازم صورت گیرد...


مشاور صنایع شیر ایران تصریح کرد: کارخانه‌هایی که روغن پالم به شیر و فرآورده‌های لبنی اضافه کرده‌اند باید صراحتا به مردم معرفی شوند.

حسین چمنی در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن انتقاد از نحوه اطلاع‌رسانی در مورد افزودن روغن پالم به محصولات لبنی اظهار کرد: این موضوع قطعا یک تخلف بوده و بر خلاف استانداردهاست اما در یک مجموعه‌ای که دو میلیون دامدار و 1700 برند تولیدی شیر وجود دارد تخلف چند نفر طبیعی است.

وی با بیان اینکه مساله حائز اهمیت، روش اطلاع‌رسانی نادرست درباره این موضوع بوده است، افزود: به نحوی اطلاع‌رسانی شد که گویا به کل محصولات لبنی پرچرب روغن پالم اضافه شده است در صورتی که باید کارخانه‌های متخلف صراحتا به مردم معرفی شوند تا مردم شیر پالم‌دار نخورند نه اینکه به طور کلی شیر مصرف نکنند.

چمنی با بیان اینکه تخلف در هر حوزه‌ای اتفاق می‌افتد و فلسفه وجودی اداره نظارت بررسی، شناسایی و معرفی متخلفان است، تصریح کرد: چنانچه شرکتی متقلبانه و خارج از پروانه ساخت و استانداردهای نظام سلامت محصولی تولید کند ما به عنوان اولین مجموعه خواهان برخورد با آن‌ها هستیم.

مشاور صنایع شیر ایران افزود: نحوه وضع اطلاع‌رسانی نادرست در خصوص این موضوع موجی ایجاد کرد که بر مصرف مردم تاثیر منفی داشته و در شرایطی که ما در حالت عادی نیز یک چهارم میانگین جهانی شیر مصرف می‌کنیم باید شفاف‌سازی لازم صورت گیرد.



Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.