سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » مرخصی مهدی محمودیان هم تمدید نشد...
» با وجود حبس رو به پایان این زندانی سیاسی و بیماری پدرش

مرخصی مهدی محمودیان هم تمدید نشد

چکیده :محمودیان که از شهریورماه 1388 در زندان است، به پنج سال حبس محکوم شده بود که مدت حبس وی در روز 16 شهریور امسال به پایان می رسد. با این حال مسئولان دادستانی که از شرایط پدر این زندانی سیاسی و بیماری اش مطلع بودند، حاضر نشدند مرخصی چهار روزه او را تمدید کنند....


با آنکه تنها یک ماه به پایان مدت محکومیت مهدی محمودیان باقی مانده است، مسئولان دادستانی با تمدید مرخصی وی مخالفت کردند و او به زندان بازگشت.

به گزارش کلمه، مهدی محمودیان، زندانی سیاسی که در ابتدای هفته جاری برای رسیدگی به وضعیت پدرش که در بستر بیماری است به مرخصی آمده بود، امروز برای گذراندن یک ماه پایانی حبس، خود را به زندان رجایی شهر معرفی کرد.

محمودیان که از شهریورماه 1388 در زندان است، به پنج سال حبس محکوم شده بود که مدت حبس وی در روز 16 شهریور امسال به پایان می رسد.

با این حال مسئولان دادستانی که از شرایط پدر این زندانی سیاسی و بیماری اش مطلع بودند، حاضر نشدند مرخصی چهار روزه او را تمدید کنند.

هفته پیش هم مسئولان دادستانی با وجود آنکه از عمل جراحی بهاره هدایت و نیاز او به مراقبت پزشکی در دوره نقاهت مطلع شده بودند، با تمدید مرخصی وی مخالفت کردند.

به گفته خانواده های زندانیان سیاسی، اخیرا سختگیری مسئولان قضایی بر زندانیان و به خصوص بیماران به مراتب بیشتر از گذشته شده است و علت این حد از بی اعتنایی مسئولان به سلامتی و حقوق ابتدایی زندانیان مشخص نیست.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.