سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

روزنامه قانون رفع توقیف شد

چکیده : علیرضا نیکویی گفت: با حضور در دفتر قاضی پرونده روزنامه قانون(قاضی مدیر خراسانی) مطلع شدیم که روزنامه رفع‌ توقیف شده است و اوایل شهریور ماه منتشر می شود...


رئیس شورای سیاستگذاری روزنامه قانون گفت: روزنامه قانون رفع توقیف شده و از اوایل شهریور ماه منتشر خواهد شد.

علیرضا نیکویی در گفت‌‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، اظهار داشت: با حضور در دفتر قاضی پرونده روزنامه قانون(قاضی مدیر خراسانی) مطلع شدیم که روزنامه رفع‌ توقیف شده است و اوایل شهریور ماه منتشر می شود.

رئیس شورای سیاستگذاری روزنامه قانون ادامه داد: این مطلب به صورت شفاهی به ما گفته شد و ابلاغ رسمی آن هنوز انجام نشده است.

وی با اعلام اینکه روزنامه قانون به زودی منتشر می‌شود، خاطرنشان کرد: جزای نقدی پنج میلیون تومان برای آن در نظر گرفته شده است.

پرونده روزنامه قانون در تاریخ پنجم مرداد سال جاری به اتهام نشر مطالب خلاف عفت عمومی و نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی با رای اعضای هیئت منصفه دادگاه مطبوعات مجرم شناخته شد که این روزنامه در 17 اردیبهشت سال جاری توقیف شد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.