سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » محکومیت بهزاد نبوی قطعی شد:‌ 10 میلیون تومان جزای نقدی...

محکومیت بهزاد نبوی قطعی شد:‌ 10 میلیون تومان جزای نقدی

چکیده :موکلم احساس کرد ارائه درخواست تجدیدنظر فایده‌ای ندارد؛ لذا از تجدیدنظرخواهی انصراف داد و حکم شعبه 28 دادگاه انقلاب مبنی بر محکومیت بهزاد نبوی به 10 میلیون تومان جزای نقدی بدل از یک سال حبس تعزیری قطعیت یافت....


وکیل مدافع بهزاد نبوی از قطعی شدن محکومیت موکلش به جزای نقدی بدل از حبس خبر داد.

صالح نیکبخت در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به محکومیت بهزاد نبوی از سوی شعبه 28 دادگاه انقلاب اسلامی تهران به 10 میلیون تومان جزای نقدی بدل از یک سال حبس اظهار کرد: با توجه به اینکه موکلم احساس کرد ارائه درخواست تجدیدنظر فایده‌ای ندارد؛ لذا از تجدیدنظرخواهی انصراف داد.

وی افزود: با توجه به انقضای مهلت تجدیدنظر خواهی و عدم اعتراض محکوم‌علیه به حکم بدوی، حکم شعبه 28 دادگاه انقلاب مبنی بر محکومیت بهزاد نبوی به 10 میلیون تومان جزای نقدی بدل از یک سال حبس تعزیری قطعیت یافت.

به گزارش ایسنا بهزاد نبوی که پس از حوادث سال 88 با حکم شعبه 15 دادگاه انقلاب به 5 سال حبس محکوم شده بود، اوایل خرداد امسال با پایان محکومیت خود از زندان آزاد شد.

وی بار دیگر به اتهام فعالیت تبلیغی علیه نظام در زندان با حکم شعبه 28 دادگاه انقلاب به یک سال حبس تعریزی محکوم شد ولی رییس دادگاه با توجه به وضعیت جسمی محکوم‌علیه، مجازات حبس او را به 10 میلیون تومان جزای نقدی تبدیل کرد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.