سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ادامه پروژه امنیتی انحلال بند 350/ انتقال ناگهانی 50 زندانی به بندهای عمومی...

ادامه پروژه امنیتی انحلال بند 350/ انتقال ناگهانی 50 زندانی به بندهای عمومی

چکیده :روز شنبه حدود ۵۰ نفر از زندانیان بند ۳۵۰ که به اتهامات امنیتی همچون جاسوسی و ... متهم بودند، با حضور جواد مومنی معاون اجرایی زندان اوین به بندهای عمومی زندان منتقل شدند. گفته شده که فردا نیز تعداد دیگری از زندانیان از بند ۳۵۰ منتقل خواهند شد....


حدود پنجاه تن از زندانیان بند ۳۵۰ اوین به بندهای عمومی این زندان انتقال یافتند.

به گزارش خبرنگار کلمه، روز شنبه حدود ۵۰ نفر از زندانیان بند ۳۵۰ با حضور جواد مومنی معاون اجرایی زندان اوین به بندهای عمومی زندان منتقل شدند.

این پنجاه تن همگی از متهمان به جرایم امنیتی همچون جاسوسی و … بوده اند و هیچ یک از زندانیان سیاسی در جمع انتقال یافتگان نبوده اند.

بر اساس این گزارش، گفته شده که فردا نیز تعداد دیگری از متهمان امنیتی از بند ۳۵۰ منتقل خواهند شد.

این تغییرات در ادامه پروژه امنیتی انحلال بند ۳۵۰ زندان اوین صورت می گیرد. از چند ماه پیش و در پی تهاجم خونین ۲۸ فروردین تغییرات عمده ای در نحوه اداره بند امنیتی ۳۵۰ اوین صورت گرفته است.

از جمله تغییرات جدید این بوده که اخیرا هیچ زندانی جدیدی به بند ۳۵۰ معرفی نشده است. همچنین تعدادی از دراویش گنابادی و وکلای ایشان نیز چندی پیش از این بند منتقل شده بودند. آخرین مورد، انتقال امید بهروزی بود که پس از حضور گارد ویژه و تهدید زندانیان صورت گرفت.

گزارش خبرنگار کلمه حاکی است در این مرحله هیچ یک از زندانیان سیاسی از بند ۳۵۰ جابه‌جا نشده اند اما گفته می شود مسئولان زندان تصمیمات جدیدی نیز برای نحوه نگهداری زندانیان سیاسی اتخاذ کرده اند که هنوز از جزییات آن اطلاعات دقیقی در اختیار نیست.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.