سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » موشک‌باران غزه، غم‌انگیزترین تصویر فضایی از زمین...

موشک‌باران غزه، غم‌انگیزترین تصویر فضایی از زمین

چکیده : الکساندر گرست، فضانورد آلمانی آژانس فضایی اروپا که در ایستگاه بین‌المللی فضایی حضور دارد، روز چهارشنبه، 23 ژوئیه (یکم مرداد)، تصویری را به صورت آنلاین منتشر کرد که حمله موشکی رژیم صهیونیستی به مردم نوار غزه را به نمایش می‌گذارد...


«الکساندر گرست»، فضانورد آلمانی مقیم ایستگاه بین‌المللی فضایی، در صفحه توئیتر خود تأسفش از موشکباران نوار غزه را با انتشار تصویری فضایی از این جنگ وحشیانه ابراز کرد.

به گزارش ایسنا، با ادامه حمله رژیم صهیونیستی به مردم بی‌دفاع غزه، فضانوردانی که در ایستگاه بین‌المللی فضایی حضور دارند، می‌توانند علائمی از این حمله وحشیانه و مرگبار را از فضا رصد کنند.

الکساندر گرست، فضانورد آلمانی آژانس فضایی اروپا که در ایستگاه بین‌المللی فضایی حضور دارد، روز چهارشنبه، 23 ژوئیه (یکم مرداد)، تصویری را به صورت آنلاین منتشر کرد که حمله موشکی رژیم صهیونیستی به مردم نوار غزه را به نمایش می‌گذارد.

زیبایی‌های زمین از فضا خیره‌کننده است، اما موشکباران غزه، ناآرامی‌ها و اضطراب زمین را به تصویر می‌کشد.

«گرست» در صفحه توئیتر خود نوشت: «این غم‌انگیزترین تصویری است که تاکنون دیده‌ام و ما از ایستگاه بین‌المللی فضایی می‌توانیم انفجارات و موشک‌هایی که بر سر نوار غزه فرود می‌آید را ببینیم.»

به گزارش ایسنا نیروهای رژیم صهیونیستی بیش از سه هفته است که آتش سنگین خود را علیه مردم بی‌دفاع غزه گشوده‌اند. این حمله تاکنون بسیاری از مردم این دیار را به خاک و خون کشیده و مجامع بین‌المللی نیز در برابر این جنایات کاری از پیش نبرده‌اند.

فضانوردان ایستگاه بین‌المللی فضایی همواره به دلیل رصد نماهای نادر از سیاره خاکی مورد تحسین بوده‌اند اما هر تصویری شگفتی را بر نمی‌انگیزد و تصویر الکساندر گرست نیز تصویری غمبار از نابودی انسان‌هاست.

فضانوردان تاکنون تصاویری از حوادث غمبار زمین را از فضا به تصویر کشیده‌اند که جریان آب‌های سیل‌آسای سونامی که پس از رخداد زلزله 9 ریشتری در 11 مارس 2011، ژاپن را در نوردیدند، از آن جمله است.

همچنین تیمی دیگر از فضانوردان ایستگاه بین‌المللی فضایی پس از این که زمین‌لرزه عظیمی در 12 ژانویه 2010 کشور هائیتی را هدف قرار داد، شاهد آسیب‌های وارده و ساختمان‌های یکسان‌شده با خاک در شهر پورتو پرنس بودند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.