سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » مرخصی محسن میردامادی و نصور نقی پور از زندان اوین...

مرخصی محسن میردامادی و نصور نقی پور از زندان اوین

چکیده :نصور نقی پور و محسن میردامادی، دو زندانی سیاسی بند 350 اوین، در حالی در آستانه عید فطر برای چند روز به مرخصی آمده اند که انتظار می رفت شاید این عید بهانه ای باشد برای آزادی تعداد بیشتری از زندانیان سیاسی....


نصور نقی پور و محسن میردامادی، دو زندانی سیاسی بند 350 اوین، در آستانه عید فطر به مرخصی آمدند.

به گزارش خبرنگار کلمه، این دو زندانی سیاسی در حالی برای چند روز به مرخصی آمدند که انتظار می رفت شاید این عید بهانه ای باشد برای آزادی تعداد بیشتری از زندانیان سیاسی.

اما رئیس قوه قضاییه در نامه ای که برای درخواست عفو گروهی از زندانیان به رهبری نوشته، زندانیان سیاسی را در کنار قاچاقیان و سارقان مسلح و مجرمان خطرناک و … از عفو مستثنا کرده است!

محسن میردامادی، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ششم و یکی از هفت شاکی عوامل کودتای انتخاباتی است که بر اساس قانون جدید مجازات اسلامی، دوران حبس وی به پایان رسیده است اما مسئولان قضایی تاکنون از اجرای قانون خودداری کرده اند.

نصور نقی‌پور هم روزنامه نگار و فعال حقوق بشر است که به هفت سال حبس تعزیری محکوم شده و از یازدهم تیر ۹۱ محکومیت خود را در بند ۳۵۰ می گذراند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.