سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » درخواست 150 هزار دلاری مصباح یزدی از «هاشمی دام عزه العالی» + سند...

درخواست 150 هزار دلاری مصباح یزدی از «هاشمی دام عزه العالی» + سند

چکیده :پایگاه اطلاع رسانی هاشمی رفسنجانی تصویر نامه ای را منتشر کرد که در آن، مصباح یزدی هاشمی را با پسوند «دام عزه العالی» یاد می کند و از او 150 هزار دلار بری هزینه سفر شاگردانش به کانادا و آمریکا درخواست دارد....


در واکنش به حملات توهین آمیز اخیر مصباح یزدی به آیت الله هاشمی و رئیس جمهور، پایگاه اطلاع رسانی هاشمی رفسنجانی تصویر نامه ای را منتشر کرد که در آن، مصباح یزدی هاشمی را با پسوند «دام عزه العالی» یاد می کند و از او 150 هزار دلار درخواست دارد!

به گزارش کلمه، در این نامه مصباح یزدی از هاشمی تقاضای ۱۵۰ هزار دلار کرده است تا هزینه سفر بیست نفر از “فضلای حوزه علمیه و اعضای گروه فلسفه بنیاد باقر العلوم” به کانادا وآمریکا تامین شود.

مصباح که سخنران مراسم های این روزها در دفتر رهبری در قم است، چندی پیش روحانی را آخوند انگلیسی نامیده بود و به هاشمی نیز تعریض های توهین آمیزی داشته است.

محسن غرویان از نزدیکان سابق مصباح هم چندی پیش فاش کرده بود که برخلاف انتقادهای اخیر مصباح از علوم انسانی غربی، بسیاری از شاگردان او سالها در کانادا و آمریکا حضور داشته اند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.