سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ظریف سه‌شنبه به نمایندگان گزارش می‌دهد...

ظریف سه‌شنبه به نمایندگان گزارش می‌دهد

چکیده : عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با تشریح جلسه فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در روز چهارشنبه، از حضور وزیر خارجه در مجلس شورای اسلامی به منظور ارایه گزارش از آخرین دور مذاکرات ایران با کشورهای 1+5 در وین خبر داد...


عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با تشریح جلسه فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در روز چهارشنبه، از حضور وزیر خارجه در مجلس شورای اسلامی به منظور ارایه گزارش از آخرین دور مذاکرات ایران با کشورهای 1+5 در وین خبر داد.

به گزارش ایرنا، حسین سبحانی نیا با اشاره به جلسه امروز فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت گفت : در جلسه امروز ، اعضا در خصوص مسائل و بحران های منطقه از جمله فلسطین، غزه و تحرکات داعش در عراق گفت و گو کردند و گزارشی از آخرین رویدادها در غزه و حملات رژیم صهیونیستی ارائه شد.

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین در خصوص نشست تروئیکای مجالس اسلامی که روز سه شنبه برگزار می شود و نحوه برگزاری آن و میهمانانی که تا کنون اعلام آمادگی کرده اند مطالبی مطرح شد.

او با بیان اینکه روز چهارشنبه فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت نشست عمومی دارد گفت: با توجه به آنکه روز چهارشنبه انتخابات اعضای شورای اجرایی بین المجالس برگزار می شود و طی آن 15 نفر برای حضور در شورای اجرایی انتخاب می شوند به همین خاطرنشست عمومی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت روز چهارشنبه با حضور همه اعضا برگزار می شود.

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این نشست در آن در خصوص مشخص کردن و یا نکردن نامزدهای فراکسیون بحث و بررسی صورت می گیرد.

او از برگزاری انتخابات اعضای ناظر مجلس در صدا و سیما و مطبوعات را خبر داد و گفت: روز چهارشنبه (یکم مردادماه) علاوه بر انتخابات اعضای شورای اجرایی بین المجالس، اعضای ناظر مجلس در صدا و سیما و مطبوعات انتخاب می شوند.

او همچنین از حضور ظریف در نشست مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: وزیر امور خارجه برای روز سه شنبه در مجلس حضور می یابد و گزارشی از مذاکرات وین 6 و تمدید 4 ماهه مذاکرات ارائه می کند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.