سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » انتقاد مطهری از «کم‌کاری» هواداران دولت...

انتقاد مطهری از «کم‌کاری» هواداران دولت

چکیده : به هر دلیلی طیف‌های مخالف دولت فعال هستند و هواداران دولت نباید خرده بگیرند که مثلا چرا شما فعالیت می‌کنید. به نظرم حرف منتقدان سیاست خارجی را می‌توان نقد کرد اما اینکه بگوییم چرا همایش می‌گذارید، با اصل آزادی بیان هیچ سازگاری‌ای ندارد...


همایش‌های «دلواپسان» دوباره شروع شده است و در این شرایط هواداران دولت و مذاکرات هسته‌ای همچنان از برگزاری یک مراسم مشابه ناتوان مانده‌اند. در این شرایط علی مطهری معتقد است ناتوانی هواداران دولت، تقصیر خودشان است.

به گزارش ایسنا، علی مطهری در پاسخ به سوالی درباره تحرکات جریان مخالف دولت و انفعال موافقان مذاکرات هسته‌ای به «پیام نو» می‌گوید: مسلم است که دو طرف باید حرفشان را بزنند و در صحنه سیاسی کشور حضور داشته باشند و فعالیت کنند و هواداران دولت نباید توقع داشته باشند که طرف مقابل سکوت کند.

وی ادامه می‌دهد: به هر دلیلی طیف‌های مخالف دولت فعال هستند و هواداران دولت نباید خرده بگیرند که مثلا چرا شما فعالیت می‌کنید. به نظرم حرف منتقدان سیاست خارجی را می‌توان نقد کرد اما اینکه بگوییم چرا همایش می‌گذارید، با اصل آزادی بیان هیچ سازگاری‌ای ندارد.

مطهری درباره انفعال طیف‌های هوادار دولت، این موضوع را به خود این گروه‌ها نسبت می‌دهد و می‌گوید: هواداران دولت اگر از این کارها نمی‌کنند مشکل خودشان است که به نظر من خیلی مصر و پیگیر نیستند و بیشتر توقع دارند کس دیگری فضا را برایشان باز کند.

نماینده مردم تهران در مجلس همچنین در پاسخ به سوالی درباره فضای نامناسب برای فعال شدن اصلاح‌طلبان و هواداران دولت و تهدیدهایی که این گروه‌ها با آن مواجه هستند، اظهار می‌کند: من فکر نمی‌کنم هواداران دولت با تهدید امنیتی خاصی مواجه باشند و اگر انفعالی دارند باید آن را تا حدودی به حساب کم‌کاری خودشان بگذاریم. به هر حال اینها اگر می‌خواهند تاثیرگذار باشند، باید وارد صحنه شوند وگرنه دیگران صحنه را اشغال می‌کنند و این خیلی طبیعی است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.