سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » از وبلاگ‌ها/ خنده شیطان در شبهای قدر...

از وبلاگ‌ها/ خنده شیطان در شبهای قدر

چکیده : این نوع پرونده سازی و تهمت زدن تازگی ندارد و شما ید طولایی در این کار دارید ، از همان ابتدای انقلاب که برای خارج کردن هر مخالف فکری می فرمودی " پرونده اش زیر بغل من است " . اما یک تنه به قاضی رفتن ، نتیجه اش راضی برگشتن است که یوسفی در چاه و این کنعانیان بر بازار سودند و زیان ! آن شقی که در همین شبها ، فرق عدالت شکافت هم بی محکمه و یک تنه به قاضی رفته بود و حکمش را صادر کرد. مظلومیت شهید بهشتی را به میر در حصر ربط داده ایی و حال آنکه می بینی خانواده همین مظلوم انقلاب با جان و دل و با افتخار در کنار مهندس موسوی و پا بر جا بر آرمانهای او و پدر شهیدشان مانده اند و از دادن هرگونه هزینه حتی زندان هم دریغ نورزیده اند...


آقای بادامچیان “با پیشانی پینه بسته” بهتر است از برکات این شبهای عزیز قدر به وسع خود بهره برده و بجای خنده! توبه و انابه بفرمائید و از خوان کرم ذولجلال و الاکرام توشه برچینید .

آمده است که در ماه مبارک رمضان ، شیطان در غل و زنجیر است اما چه میتوان کرد برای کسی که از ” ما ابری نفسی ” درس نیاموخته و نمی داند ” ان النفس لاماره باالسوء ” و خندان و شادان ، به دست خویش ، غل و زنجیر از دست و پای شیطان می گشاید .

چه غفلتی از این بالاتر که در رمضان المبارک و آنهم در لیله القدر الکریم ، ” ابواب الجنان مفتحه ” را بر خود بربندی و ” ابواب النیران مغلقه ” را باز گشایی و ” شیاطین مغلوله ” را برخویش مسلط کنید که روایت پیامبر (صلی الله علیه وآله وسلم) این چنین است ” ایها الناس ان ابواب الجنان فی هذا الشهر مفتحه، فاسئلوا ربكم ان لا یغلقها عنكم، وابواب النیران مغلقه فاسئلواربكم ان لا یفتحها علیكم، والشیاطین مغلوله فاسئلوا ربكم ان لا یسلطها علیكم ” ای مردم درهای بهشت در این ماه باز است از خدا بخواهید كه آنرا بر شما نبنددودر های جهنم بسته است از خدا بخواهید كه برشما باز نشود (باز نكند) و شیطان ها در غل و زنجیرند از خدا مسئلت كنید كه بر شما مسلط نكند.

آقای بادامچیان ” خنده ات گرفت ” ! از نصیحت مشفقانه آقای مسیح مهاجری مبنی بر اینکه ” در سنی نیستند که کینه‌توزی نسبت به یک آدم شریف مثل آقای مهندس موسوی داشته باشند ”

این قهقهه مستانه همان است که شیطان می خواهد و حضرتت را از محاسبه نفس و مداقه در روزگار پیشین و مراقبه احوال امروز و تدارک فردایت غافل نموده که خوب میدانی آقای مهندس موسوی مورد اعتماد کامل امام راحل و شهید بهشتی و از وفاداران به نظام بود . دردی در خود احساس نمی کنی از آنرو که بواسطه سالها پرونده سازی برای دیگران و بازی با آبروی مومنان و غوطه خوردن در اوهام و فزونی عقد و کینه و حسد ، درد هم از عصب گذشته لذا خنده ات میگیرد و نصیحت ناصحان را بر نمی تابی و یا شاید هم شیطان بر تمام وجودت مستولی شده و آنچنان بی حس و حواس شده ایی که جایگاه خنده و گریه را فراموش کرده ایی .

آیا واقعاً نمی توانید شاهد بر باد رفتن بیت المال باشید ؟ این دیگر چه حکایتی است ؟ میدانید و میدانیم که در سالهای نه چندان دور ، با تاراجگران بیت المال و دست اندازان به ثروت عمومی و جیب بران حرفه ای ملاطفت داشته اید . ” مادر جان ! قربان شوم خدا را ، یک بام و دو هوا را ، آن سر بوم سرما را ، این سر بوم گرما را ! ”

کدامین خانواده محترم شهدای والامقام را قاتل فرض کرده اید که نه حرمت شهدا را پاس میدارید و نه حرمت قلم ! و لقلقه زبان اراذل کوچه و بازار را بر صفحه سیاه دل خود حک کرده اید و بی پروا و بدون شرم ، وهمیات خود را به خانواده شهدا نسبت می دهید که نظام به خاطر آنکه خانواده شهدا ، میرحسین را نکشند او را حصر نموده . راستی کدامین خانواده شهید ؟ همت یا باکری ها ، زین الدین یا جهان آرا ؟ که همگی شهیدان حق بودند و اکنون شاهد بر سخن نابخردانه شما و جفای بر عزیزانشان ! و صد آفرین بر آنها که یاور میرحسین بوده و هستند .

گفته اید میرحسین عنصری است در راس فتنه 88 که عده ایی در اثر فتنه او و شریک جرمش آقای مهدی کروبی ، شهید یا کشته شده اند ، اموال مردم توسط همدستانش به غارت رفته و …. شهید بهشتی را مظلومی دانسته اید که به جفای لیبرالها و چپ زده ها و امثال میرحسین موسوی ها مظلوم شد .

این نوع پرونده سازی و تهمت زدن تازگی ندارد و شما ید طولایی در این کار دارید ، از همان ابتدای انقلاب که برای خارج کردن هر مخالف فکری می فرمودی ” پرونده اش زیر بغل من است ” . اما یک تنه به قاضی رفتن ، نتیجه اش راضی برگشتن است که یوسفی در چاه و این کنعانیان بر بازار سودند و زیان !.

آن شقی که در همین شبها ، فرق عدالت شکافت هم بی محکمه و یک تنه به قاضی رفته بود و حکمش را صادر کرد .

مظلومیت شهید بهشتی را به میر در حصر ربط داده ایی و حال آنکه می بینی خانواده همین مظلوم انقلاب با جان و دل و با افتخار در کنار مهندس موسوی و پا بر جا بر آرمانهای او و پدر شهیدشان مانده اند و از دادن هرگونه هزینه حتی زندان هم دریغ نورزیده اند .

آقای بادامچیان ، فرموده اید مشتاق شهادتید ،!

اگر آن زمان و در بحبوحه جنگ تحمیلی که اتفاقاً آقای مهندس موسوی نخست وزیر دفاع مقدس بودند و امام در قید حیات ، حضوری در جبهه های جنگ نداشتید و با شهیدانی که خانواده هایشان را امروز قاتل معرفی میکنید حشر و نشر و راهی در ضیافت نورانی آنها نداشتید و امروز ، در دوران کهولت از ” هاله نور ” نصیبی یافته ایی و مشتاق شهادت شده ایی ، راه کربلا را ” داعش ” باز کذاشته و غزه بدست صهیونیزم در خون می تپد ، درنگ نکن و این فیض عظمی را از خود دریغ مدار . شاید از این خنده شیطانی رهایی یابی !

و اگر بر احوال امروز و بیشتر فردای خود ، گریان شوی خوبتر است تا این خنده شیطانی .

” لااقل در این ماه مبارک رمضان در خلوت بیاندیشید و از این بیراهه برگردید . ”

منبع: وبلاگ اسرارDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.