سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » طرح جدید مجلس درباره احزاب برای سه ماه مسکوت ماند...

طرح جدید مجلس درباره احزاب برای سه ماه مسکوت ماند

چکیده :نمایندگان در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی، در جریان بررسی طرح نحوه فعالیت، احزاب و گروه‌های سیاسی با پیشنهادی مبنی بر مسکوت ماندن کل این طرح به مدت 3 ماه با 132 رأی موافق، 57 رأی مخالف و 9 رأی ممتنع از مجموع 216 نماینده حاضر در صحن موافقت کردند....


نمایندگان مجلس با پیشنهادی درباره مسکوت ماندن سه ماهه طرح فعالیت احزاب و گروه های سیاسی موافقت کردند.

بر اساس گزارش ها، نمایندگان در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی، در جریان بررسی طرح نحوه فعالیت، احزاب و گروه‌های سیاسی با پیشنهادی مبنی بر مسکوت ماندن کل این طرح به مدت 3 ماه با 132 رأی موافق، 57 رأی مخالف و 9 رأی ممتنع از مجموع 216 نماینده حاضر در صحن موافقت کردند.

محمدحسن ابوترابی فرد نایب رئیس مجلس پس از مسکوت ماندن سه ماهه طرح نحوه فعالیت احزاب گفت: براساس ماده 195 آیین نامه داخلی مجلس این طرح برای انجام اصلاحات به کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس ارجاع داده می شود تا پس از اصلاحات بیشتر بعد از 3 ماه به صحن علنی ارجاع داده شود.

غلامرضا نوری قزلجه به عنوان پیشنهاد دهنده مسکوت ماندن سه ماهه طرح نحوه فعالیت احزاب گفت: رویکرد جمهوری اسلامی ایران نسبت به فعالیت احزاب یکی از دلایل اهمیت این طرح است.

وی با اشاره به ایرادات و مشکلات مطروحه طرح نحوه فعالیت احزاب و گروه های سیاسی افزود: قطعا بسیاری از مطالب نیاز به بررسی بیشتر دارد از طرفی دیگر متأسفانه برای تدوین طرح مذکور نظر احزاب کشور اخذ نشده است. همچنین فعالیت معاونت سیاسی وزارت کشور برای تدوین این طرح بسیار کمرنگ بوده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.