سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » مراسم شب‌های احیا در کانون توحید، دارالزهرا (س) و حسینیه ارشاد...

مراسم شب‌های احیا در کانون توحید، دارالزهرا (س) و حسینیه ارشاد

چکیده :مراسم احیای شب های نوزدهم، بیست و یکم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان در حسینیه دارالزهراء (س) تهران با سخنرانی حجج اسلام سروش محلاتی، محمد مقدم و سید هادی خامنه ای برگزار می شود. در کانون توحید نیز ابوالقاسم فنایی و محمدعلی ایازی سخنرانی خواهند کرد....


کلمه – گروه خبر: مراسم احیای شب های نوزدهم، بیست و یکم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان در کانون توحید، حسینیه ارشاد و نیز حسینیه دارالزهراء (س) تهران برگزار می شود.

به گزارش کلمه، مراسم این شب ها در دارالزهرا(س) با اقامه نماز قضا و قرائت قرآن از ساعت 21:45 آغاز می شود و با خواندن دعای جوشن کبیر در ساعت 22:30 ادامه می یابد و پس از آن نیز سخنرانی و سپس برنامه احیا و عزاداری برگزار خواهد شد.

بنا به اعلام پایگاه اطلاع رسانی خط امام، سخنران روز 25 تیر (19 رمضان) در دارالزهرا، حجت الاسلام و المسلمین سروش محلاتی است. در شب های 27 تیر (21 رمضان) و 29 تیر (23 رمضان) نیز حجج اسلام محمد مقدم و سید هادی خامنه ای سخنرانی خواهند کرد. دارالزهراء تهران در آدرس ولنجک، میدان شهریاری، خ هشترودی، خ کیوان واقع است.

در کانون توحید تهران نیز مراسم احیای شب بیست و یکم با سخنرانی ابوالقاسم فنایی و مراسم شب بیست و سوم با سخنرانی حجت الاسلام محمدعلی ایازی برگزار می شود. این مراسم با قرائت قرآن و مناجات خوانی همراه است و زمان آغاز آن ساعت 22 اعلام شده است. کانون توحید در آدرس میدن توحید، خیابان پرچم واقع است.

همچنین در حسینیه ارشاد نیز جلسات تفسیر قرآن در شب‌های ماه رمضان که از سیزدهم تیرماه آغاز شده، تا پایان ماه مبارک ادامه خواهد داشت و برنامه ویژه شب‌های احیا نیز از ساعت 21:30 تا 1:30 بامداد با قرائت دعای جوشن کبیر و سخنرانی دکتر محمدعلی انصاری برقرار خواهد بود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.