سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ششمین کارت زرد دولت یازدهم به وزیر صنعت رسید...

ششمین کارت زرد دولت یازدهم به وزیر صنعت رسید

چکیده :نمایندگان نیز با 111 رای موافق 101 رای مخالف 14 رای ممتنع از مجموع 237 نماینده حاضر در مجلس اعلام کردند که از پاسخ های وزیر صنعت معدن و تجارت قانع نشدند. ...


وزیر صنعت معدن و تجارت در پی قانع نشدن نمایندگان از پاسخ هایش به سوال نماینده اصفهان در مورد عدم پرداخت مستمری بازنشستگان صنعت فولاد از مجلس کارت زرد گرفت.

به گزارش مهر در جلسه علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی بررسی سوال حسن کامران نماینده اصفهان از وزیر صنعت معدن و تجارت در دستور کار مجلس قرار گرفت. سوال کامران در مورد علت عدم پرداخت مستمری بازنشستگان صنعت فولاد بود.

نعمت زاده معتقد بود که پرداخت مستمری بازنشستگان فولاد از سال 91 به وزارت کار منتقل شده و این سوال ربطی به وی ندارد.

تعداد زیادی از نمایندگان نیز در این خصوص تذکر داشتند که محمد رضا باهنر نایب رئیس مجلس شورای اسلامی که ریاست جلسه را برعهده داشت اجازه طرح تذکرات آنها را نداد اما در پایان جلسه گفت تعدادی از نمایندگان تذکر دارند و اعتقاد دارند که این موضوع ربطی به وزیر صنعت ندارد لذا نمایندگان این موضوع را لحاظ کنند.

در ادامه حسن کامران اعلام کرد از پاسخ های وزیر به سوالش قانع نشده است لذا اظهارات وزیر به رای نمایندگان گذاشته شد.

نمایندگان نیز با 111 رای موافق 101 رای مخالف 14 رای ممتنع از مجموع 237 نماینده حاضر در مجلس اعلام کردند که از پاسخ های وزیر صنعت معدن و تجارت قانع نشدند.

در صورتی که نصف به علاوه یک نمایندگان حاضر در مجلس موافقت خود را با پاسخ وزیر اعلام می کردند وزیر کارت زرد نمی گرفت.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.