سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » جن گیر معروف احمدی نژاد، مشاور و همکار مدیر جدید بند ۳۵۰...
» ادامه تبعات تهاجم خونین پنجشنبه سیاه زندان اوین

جن گیر معروف احمدی نژاد، مشاور و همکار مدیر جدید بند ۳۵۰

چکیده :مدیر جدید بند ۳۵۰ زندان اوین از ارادتمندان "جن گیر معروف احمدی نژاد" است که هم اکنون در بند ۳۵۰ در حالی طی دوره حبس خود است. وی در بسیاری از مسائل تحت تاثیر این جن گیر و مدعی رفتارهای خارق العاده بوده و این فرد عملا نقش مشاور وی را داشته و او را هدایت می کند....


تغییر مدیریت بند ۳۵۰ و تعیین فردی بی تجربه پس از پنجشنبه سیاه و تهاجم خونین به این بند و مضروب و مجروح کردن تعداد زیادی از زندانیان، تبعات خواسته و ناخواسته ای داشته که ناآگاهی و سوءمدیریت رییس جدید عمده ترین عامل آن است.

به گزارش خبرنگار کلمه، یکی از مهمترین تغییر و تحولات اخیر در مهمترین زندان سیاسی کشور، انتصاب فردی به نام مسعود اعتمادیان از مددکاران اوین است که پس از رد پیشنهاد مدیریت این بند از سوی کلیه مدیران باسابقه سازمان زندانها صورت گرفته است.

وی که سابقه مدیریتی در سازمان زندانها نداشته و هیچ اطلاع و شناختی نیز از وضع این بند و زندانیان ویژه آن ندارد، اخیرا دست به اقدامات نامعمولی می زند.

بر اساس این گزارش، اعتمادیان از ارادتمندان “جن گیر معروف احمدی نژاد” است که هم اکنون در بند ۳۵۰ در حالی طی دوره حبس خود است. بر این اساس مدیر جدید بند ۳۵۰ در بسیاری از مسائل تحت تاثیر این جن گیر و مدعی رفتارهای خارق العاده بوده و این فرد عملا نقش مشاور وی را داشته و او را هدایت می کند.

عملکرد مدیر جدید بند ۳۵۰ زندان اوین و تاثیری که جن گیر مذکور و برخی افراد مشابه او بر رفتار و تصمیمات مدیریت بند ۳۵۰ دارند، مشکلات تازه ای در این بند ایجاد کرده که در صورت تداوم می تواند به یک سلسله بحران های جدید در این بند منجر شود.

این گزارش حاکی است، مسئولان زندان نیز تاکنون هیچ برخورد و واکنشی به این پدیده نداشته اند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.