سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تعیین جانشین فرهاد رهبر به استادان واگذار شد...

تعیین جانشین فرهاد رهبر به استادان واگذار شد

چکیده :عبدالحسین فریدون درباره آخرین وضعیت تعیین رئیس دانشگاه تهران و تصمیمات جدید در این باره، گفت: وزارت علوم، وظیفه تعیین رئیس دانشگاه تهران را به طور کامل به این دانشگاه واگذار کرد و وزیر علوم صرفاً حکم ریاست را ابلاغ می کند...


مدیر کل دفتر وزارتی وزارت علوم از عدم دخالت این وزارتخانه در تعیین رئیس جدید دانشگاه تهران و زمان مشخص شدن فرد دارای صلاحیت برای این دانشگاه، خبر داد.

عبدالحسین فریدون در گفتگو با مهر، درباره آخرین وضعیت تعیین رئیس دانشگاه تهران و تصمیمات جدید در این باره، اظهار داشت: وزارت علوم، وظیفه تعیین رئیس دانشگاه تهران را به طور کامل به این دانشگاه واگذار کرد و وزیر علوم صرفاً حکم ریاست را ابلاغ می کند.

وی اعلام کرد که تعیین رئیس دانشگاه تهران تا اردیبهشت ماه به طول می انجامد و علت این امر را داشتن فرصت کافی برای بررسی دقیق تعیین فرد دارای صلاحیت دانست.

مدیر کل دفتر وزارتی وزارت علوم، تاکید کرد که امکان ندارد در این هفته تصمیم جدیدی برای تعیین رئیس دانشگاه تهران اتخاذ شود.

فرهاد رهبر اسفندماه سال گذشته از ریاست دانشگاه تهران کنار رفت و محمد حسین امید – معاون اداری مالی وزارت علوم و عضو هیأت علمی دانشگاه تهران هم اکنون سرپرستی این دانشگاه را بر عهده دارد.

پیش از این اعلام شده بود که رئیس دانشگاه تهران توسط کمیته ای متشکل از اعضای هیأت علمی دانشگاه تعیین می شود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.