سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ترافیکی پرحجم و روان در ورودی و خروجی کلانشهرهای کشور...

ترافیکی پرحجم و روان در ورودی و خروجی کلانشهرهای کشور

چکیده :محورهای رشت – قزوین و قزوین – کرج در استان قزوین، محور سنگر تا منجیل در استان گیلان، محور کرج- چالوس و آمل – نارنجستان در استان مازندران، باند جنوبی آزادراه کرج – قزوین از آبیک تا پل فردیس و باند جنوبی آزاد راه تهران کرج از پل فردیس تا بهنوش در استان البرز و آزادراه قم به تهران در استان قم از ترافیک نیمه سنگین برخوردار است...


رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی از ترافیک نیمه سنگین در هشت محور مواصلاتی کشور خبرداد و گفت: ترافیکی پرحجم و روان در ورودی و خروجی کلانشهرهای کشور در جریان است.

ترافیکی پرحجم و روان در ورودی و خروجی کلانشهرهای کشور

به گزارش روز جمعه ایرنا از پایگاه خبر پلیس، سرهنگ «محمد حسین حمیدی» افزود: برابر آخرین اخبار دریافتی در استانهای اردبیل ( گرمی- بیله سوار)، خراسان رضوی ( مشهد- قوچان و قوچان – درگز)، خراسان شمالی ( گرمی – بیله سوار) بارش برف و در استان های خراسان رضوی، گیلان، سیستان و بلوچستان، آذربایجان شرقی، مازندران و هرمزگان بارش باران اعلام شده است .

وی اضافه کرد: محورهای رشت – قزوین و قزوین – کرج در استان قزوین، محور سنگر تا منجیل در استان گیلان، محور کرج- چالوس و آمل – نارنجستان در استان مازندران، باند جنوبی آزادراه کرج – قزوین از آبیک تا پل فردیس و باند جنوبی آزاد راه تهران کرج از پل فردیس تا بهنوش در استان البرز و آزادراه قم به تهران در استان قم از ترافیک نیمه سنگین برخوردار است.

حمیدی گفت: بار ترافیکی در اکثر ورودی و خروجی کلانشهرها، پرحجم و روان است.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی عادی و روان برخوردار است.

وی افزود: تردد انواع وسیله نقلیه در محور کرج -چالوس از ساعت 12 امروز تا ساعت 3 بامداد فردا بعد از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت 15 تا 3 بامداد فردا بعد از مرزن آباد به سمت کرج یکطرفه می شود .

رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور خاطرنشان کرد: تردد انواع وسیله نقلیه در محور هراز از ساعت 13 امروز تا یک بامداد فردا بعد از رودهن به آب اسک ممنوع بوده و تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت 15 تا یک بامداد فردا بعد از آبسک تا رودهن یکطرفه می شود.

حمیدی با اشاره به پایان تعطیلات نوروزی و بازگشت مسافران از سفر، تاکید کرد: واژگونی خودروها در محدوده 30 کیلومتری شهرها رخ می دهد که علت آن رانندگی در مسافت های طولانی، خستگی و خواب آلودگی رانندگان است لذا به آنها توصیه می شود هنگام بازگشت به این موضوع توجه بیشتری داشته باشند تا به سلامت به مقصد برسند.

وی از رانندگان وسایط نقلیه خواست در مسافت های طولانی، هر دو ساعت یکبار به مدت 10 تا 15 دقیقه استراحت کرده و در محدوده شهرها، به مسیر ها توجه بیشتری داشته باشند.

به گفته حمیدی، عدم توجه به جلو، بیشترین علت تصادف ها در حوزه درون و برون شهری است.

این مقام انتظامی، انحراف به چپ و حرکت بیش از سرعت مطمئنه را از دیگر عوامل در تصادفات جاده ای عنوان کرد و افزود: در این تصادفات، موضوع عجله و شتاب رانندگان به علت بی حوصلگی آنها حین رانندگی بسیار برجسته است؛ عجله و شتاب راننده که با سرعت و سبقت غیرمجاز همراه است به انحراف چپ خودرو منجر می شود.

رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور خاطرنشان کرد: مسافران پیش از حرکت برای آگاهی از وضعیت راههای کل کشور می توانند با شماره 88255555 بگیرند و یا از طریق سایت اینترنتی ir. rahvar120 از وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور مطلع شوندDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.