سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ترافیک در کلیه محورها روان است/جاده چالوس و هراز امروز دو طرفه است...

ترافیک در کلیه محورها روان است/جاده چالوس و هراز امروز دو طرفه است

چکیده :دور بازگشت مسافران نوروزی از روز گذشته آغاز شده بود و برخلاف دیروز، امروز5 فروردین بار ترافیکی پرحجم، اما روان است که این وضعیت در محورهای مختلف کشور از جمله هراز، چالوس، فیروزکوه، رشت، تهران- کرج دیده می‌شود...


رئیس مرکز کنترل اطلاعات وکنترل ترافیک پلیس راهور گفت: امروز5 فروردین بار ترافیکی پرحجم، اما روان است و جاده چالوس و هراز که از روز گذشته از شمال کشور به سمت تهران یک طرفه شده بود. در حال حاضر دو طرفه و در هر دو مسیر ترافیک روان است.

سرهنگ محمدحسین حمیدی در گفت‌وگو باایسنا، با اعلام این خبر اظهار کرد: دور بازگشت مسافران نوروزی از روز گذشته آغاز شده بود و برخلاف دیروز، امروز5 فروردین بار ترافیکی پرحجم، اما روان است که این وضعیت در محورهای مختلف کشور از جمله هراز، چالوس، فیروزکوه، رشت، تهران- کرج دیده می‌شود.

وی با اشاره به محدودیت تردد کامیون‌ها اظهارکرد: این محدودیت تا ساعت 7 صبح فردا 6 فروردین به قوت خود باقی است تا ایمنی مسافران در بازگشت از سفرهای نوروزی افزایش یابد.

رئیس مرکز اطلاعات وکنترل ترافیک پلیس راهوربا بیان اینکه بیشترین آمار حوادث ترافیکی مربوط به واژگونی وسایل نقلیه است، گفت: بیش از 40 درصد از این حوادث از واژگونی وسایل نقلیه نشأت می‌گیرد، چرا که رانندگان مسافت‌های طولانی رانندگی می‌کنند و خستگی و خواب‌آلودگی بر آنان چیره می‌شود.

وی افزود: واژگونی وسایل نقلیه بیشتر در محدوده 30 کیلومتری شهرها رخ می‌دهد؛ چرا که علاوه بر خستگی راننده، در این محدوده تردد افزایش می‌یابد.

حمیدی در پایان به رانندگان توصیه کرد که هر دو ساعت یکبار به مدت 10 تا 15 دقیقه استراحت و در محدوده شهرها توجه بیشتری به مسیر بکنند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.