سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » مسمومیت 8 دانش‌آموز دختر بنابی در مدرسه...

مسمومیت 8 دانش‌آموز دختر بنابی در مدرسه

چکیده :ساعت 11:30 صبح امروز(دوشنبه 12 اسفندماه) 8 دانش‌آموز این دبیرستان که بمنظور نظافت مدرسه نسبت به استفاده‌ هم‌زمان تینر و سفیدکننده اقدام کرده بودند، با علائم مسمومیت راهی بیمارستان امام خمینی (ره) بناب شدند...


هم‌اکنون 2 نفر از دانش‌آموزانی که در بیمارستان بستری شده بودند ترخیص شده و فقط یکی از آنها تحت نظر است.

در پی استفاده از سفیدکننده و تینر برای نظافت مدرسه، 8 دانش‌آموز دبیرستان دخترانه هنر شهر بناب، به علت مسمومیت راهی بیمارستان امام خمینی(ره) بناب شدند.

به گزارش ایسنا، ساعت 11:30 صبح امروز(دوشنبه 12 اسفندماه) 8 دانش‌آموز این دبیرستان که بمنظور نظافت مدرسه نسبت به استفاده‌ هم‌زمان تینر و سفیدکننده اقدام کرده بودند، با علائم مسمومیت راهی بیمارستان امام خمینی (ره) بناب شدند.

«حبیبی»، پزشک اورژانس بیمارستان امام‌خمینی (ره) بناب با تأئید این خبر گفت: 3 نفر از دانش‌آموزان بستری و تحت نظر قرار گرفته و 5 نفر از آنها نیز سرپایی درمان شدند.

 

وی خاطرنشان کرد: هم‌اکنون 2 نفر از دانش‌آموزانی که در بیمارستان بستری شده بودند ترخیص شده و فقط یکی از آنها تحت نظر است.

براساس این گزارش، این در حالی است که در تماس با مسئولان مدرسه در خصوص صحت و سقم این موضوع، مسئولان دبیرستان دخترانه‌ هنر، این موضوع را انکار کردند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.