سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » سه درویش بیمار در اعتراض به تبعید همبندان خود، به اعتصاب کننده ها پیوستند...

سه درویش بیمار در اعتراض به تبعید همبندان خود، به اعتصاب کننده ها پیوستند

چکیده :حمیدرضا مرادی، مصطفی دانشجو و افشین کرم پور که هر سه در شرایط وخیم جسمی به سر می برند در اعتراض به تبعید فرشید یدالهی و رضا انتصاری که خود آنها نیز در اعتصاب غذا هستند، اعلام کرده اند به نشانه اعتراض و همبستگی "گرچه در بستر بیماری اما اعتصاب غذا و دارو" می کنیم....


سه درویش بیمار و محبوس در اعتراض به تبعید دو تن از درویشان هم بندشان، به اعتصاب غذای سایر دراویش پیوستند.

به گزارش خبرنگار کلمه، حمیدرضا مرادی، مصطفی دانشجو و افشین کرم پور که هر سه در شرایط وخیم جسمی به سر می برند در اعتراض به تبعید فرشید یدالهی و رضا انتصاری که خود آنها نیز در اعتصاب غذا هستند، اعلام کرده اند به نشانه اعتراض و همبستگی “گرچه در بستر بیماری اما اعتصاب غذا و دارو” می کنیم.

حمیدرضا مرادی و مصطفی دانشجو سه شنبه هفته گذشته شبانه از بیمارستان تخصصی قلب تهران به زندان اوین بازگردانده شدند. مرادی و دانشجو هر دو کاندید عمل جراحی قلب بوده و به این منظور در بیمارستان بستری بوده اند.

همچنین گرفتگی عروق پای حمیدرضا مرادی احتمال قطع پای او را به میان آورده و مصطفی دانشجو از آسم شدید رنج می برد. افشین کرم پور نیز طیروزهای گذشته با مشکل حاد کلیوی و درد ستون فقرات مواجه شده که به درخواست زندانیان سیاسی برای درمان او توجهی نشد.

بنا بر این گزارش، اعتصاب غذای سه درویش بیمار و زندانی موجی از نگرانی را در بند ۳۵۰ اوین ایجاد کرده است.

گفتنی است از صبح امروز یکشنبه پنج درویش زندانی اعلام اعتصاب غذا کرده بودند که با اعلام جدید سه درویش بیمار جمع آنها به ۸ نفر رسیده است.

اعلام اعتصاب غذای نامحدود ۵ درویش گنابادی زندانی بند ۳۵۰ زندان اوین

جواد مومنی تهدید خود را عملی کرد؛ تبعید مدنی، یداللهی و انتصاری به زندان رجایی شهرDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.