سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » دراویش گنابادی زندانی: اگر غم آسیب زوال دارید، به حصرها پایان دهید...
» همراهی زندانیان سیاسی با نامه نخبگان و فعالان به رییس جمهور برای رفع حصر

دراویش گنابادی زندانی: اگر غم آسیب زوال دارید، به حصرها پایان دهید

چکیده :حمیدرضا مرادی سروستانی، مصطفی دانشجو، فرشید یداللهی، امیر اسلامی، افشین کرم پور، امید بهروزی، مصطفی عبدی، رضا انتصاری و کسری نوری: اگر غم آسیب زوال دارید، به حصرهای آشکار (حصر آقایان موسوی، کروبی و خانم رهنورد) و حصر پنهان (حصر جناب آقای حاج دکتر نورعلی تابنده قطب دراویش طریقت نعمت اللهی گنابادی) پایان دهید. ...


دراویش گنابادی زندانی، با امضای نامه نخبگان و فعالان به رئیس جمهور مطالبه رفع حصر از داخل بند ۳۵۰ زندان اوین به جمع هزاران امضاکننده ای پیوستند که از رئیس جمهور، وفای به عهد در رفع حصر را خواستار شده اند.

به گزارش کلمه، حمیدرضا مرادی سروستانی، مصطفی دانشجو، فرشید یداللهی، امیر اسلامی، افشین کرم پور، امید بهروزی، مصطفی عبدی، رضا انتصاری و کسری نوری در پیام اعلام حمایت خود از این نامه ی نخبگان و فعالان نوشته است:

“اگر غم آسیب زوال دارید، به حصرهای آشکار (حصر آقایان موسوی، کروبی و خانم رهنورد) و حصر پنهان (حصر جناب آقای حاج دکتر نورعلی تابنده قطب دراویش طریقت نعمت اللهی گنابادی) پایان دهید.”

بیش از سه سال از حصر میرحسین موسوی، مهدی کروبی و زهرا رهنورد می گذرد و این در حالی است که در طول برگزاری انتخابات ریاست جمهوری یازدهم، بر رفع حصر به عنوان یکی از مطالبات ملی در جهت آشتی و وحدت ملی تاکید شد. خواسته ای که بارها از سوی حسن روحانی با پاسخ مثبت مواجه شد.

در همین راستا کمپین جمع آوری امضا برای نامه ی مردمی به رییس جمهور با هدف ایجاد فضایی برای بیان توقع و خواست مردمی از رییس جمهور و با سقف امضای ده هزار عدد راه اندازی شده بود که تا یازده اسفند سالروز تولد میرحسین موسوی ادامه پیدا خواهد کرد.

برای امضای این نامه می توانید به اینجا مراجعه کنید. همچنین شخصیت ها و نخبگان کشورمان می توانند با تماس با نشانی info@kaleme.com حمایت و امضای خود از نامه درخواست از رییس جمهور را عمومی کنند.

همراهی دیگر زندانیان سیاسی با نامه نخبگان و فعالان به رییس جمهور برای رفع حصرDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.