سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » آژانس وجود هرگونه گزارش جدید درباره ایران را رد کرد...

آژانس وجود هرگونه گزارش جدید درباره ایران را رد کرد

چکیده : پس از درخواست رژیم صهیونیستی برای انتشار گزارش جدید آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره ایران، آژانس اعلام کرد که هیچ گزارشی جدیدی درباره تحقیقات هسته ای نظامی در ایران وجود ندارد...


آژانس بین المللی انرژی اتمی وجود هر نوع گزارش جدید در خصوص برنامه هسته ای صلح آمیز ایران را رد کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، پس از درخواست رژیم صهیونیستی برای انتشار گزارش جدید آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره ایران، آژانس اعلام کرد که هیچ گزارشی جدیدی درباره تحقیقات هسته ای نظامی در ایران وجود ندارد.

روز پنجشنبه رویترز در گزارشی مدعی شده بود آژانس گزارشی را در خصوص فعالیت هسته ای ایران آماد کرده که این گزارش مربوط به تحقیقات هسته ای در بخش نظامی است.

متعاقب این گزارش دروغ، رژیم صهیونیستی نیز از آژانس خواست تا گزارش جدید خود در خصوص فعالیتهای هسته ای ایران را منتشر کند.

“گيل تئودو” سخنگوی آژانس بين المللی انرژی اتمی در پاسخ به يک پرسش اعلام کرد: آژانس بين المللی انرژی اتمی هيچ گزارشی که شامل اطلاعات جدیدی در خصوص ابعاد نظامی احتمالی برنامه هسته ای ايران باشد، آماده نکرده است. گزارش های آژانس در خصوص ايران به شورای حکام، مبتنی بر واقعيات و بی طرفانه است و ملاحظات سیاسی تاثیری بر محتوای اين گزارش ها ندارد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.