سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » مرگ 19 نفر در سوریه بر اثر ابتلا به آنفلوآنزای خوکی...

مرگ 19 نفر در سوریه بر اثر ابتلا به آنفلوآنزای خوکی

چکیده : نماینده سازمان جهانی بهداشت در دمشق گفت: در چندین کشور افزایش آمار مبتلایان به آنفلوآنزا به خصوص آنفلوآنزای خوکی گزارش شده است...


رسانه‌های داخلی سوریه از مرگ 19 نفر در این کشور بر اثر ابتلا به آنفلوآنزای خوکی خبر داد.

به گزارش ایسنا، «سعدالنایف»، وزیر بهداشت سوریه گفت: تاکنون 19 نفر از 59 بیمار مشکوک به ابتلا به آنفلوآنزای خوکی جان خود را از دست داده‌اند. در شهر «حما» 11 تن قربانی این آنفلوآنزای کشنده شده‌اند.

وزیر بهداشت این کشور همچنین افزود: از زمان شیوع آنفلوآنزای خوکی، تزریق واکسن H1N1 برای تمامی کارکنان بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها و گروه‌های پرخطر اجباری شده است.

نماینده سازمان جهانی بهداشت در دمشق نیز گفت: در چندین کشور افزایش آمار مبتلایان به آنفلوآنزا به خصوص آنفلوآنزای خوکی گزارش شده است.

همچنین «کاناز شیخ»،‌ مدیر بیماری‌های مزمن و قابل انتقال در سوریه اظهار کرد: 80 درصد از افراد مشکوک به این آنفلوآنزا بین 15 و 50 سال سن دارند و 60 درصد آنان از میان زنان هستند.

به گزارش خبرگزاری شینهوا، آنفلوآنزای خوکی اولین بار در سال 2009 میلادی در سوریه شیوع پیدا کرد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.