سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » کارگران پسماند شهری در مقابل شهرداری قزوین تجمع کردند...

کارگران پسماند شهری در مقابل شهرداری قزوین تجمع کردند

چکیده : این کارگران که حقوق ۴ ماه سال جاری و ۲ ماه از حقوق سال گذشته‌شان را از پیمان‌کاران دریافت نکرده‌اند، خواستار دخالت شهرداری در بازپس‌گیری حقوق‌ ماهانه‌شان از پیمانکار شدند...


صبح دیروز حدود ۵۰ نفر از کارگران شهری سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق و دست مزدشان در مقابل شهرداری قزوین تجمع کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، این کارگران که حقوق 4 ماه سال جاری و 2 ماه از حقوق سال گذشته‌شان را از پیمان‌کاران دریافت نکرده‌اند، خواستار دخالت شهرداری در بازپس‌گیری حقوق‌ ماهانه‌شان از پیمانکار شدند.

مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری قزوین با حضور در جمع کارگران معترض به آنان وعده داد که امشب قسمتی از حقوق معوقه کارگران را به حساب آن‌ها واریز می‌شود و از این به بعد نحوه پرداخت حقوق کارگران پیمانکار خدمات شهری ساماندهی اساسی خواهد شد.

«مجتبی منتظری» در جمع ۵۰ نفری کارگران پیمانکار خدمات شهری که در اعتراض به عدم دریافت حقوق چند ماهه در مقابل شهرداری تجمع کرده بودند افزود: از امروز شیوه پرداخت حقوق کارگران شهری تغییر خواهد کرد و بعد از دریافت فهرست کارگران از پیمانکاران، به طور مستقیم حقوق کارگران توسط شهرداری واریز خواهد شد.

وی گفت: تمام سعی خود را خواهیم کرد تا پایان سال جاری کلیه حقوق‌های معوقه و عیدی کارگران از سوی شرکت پیمانکاری خدمات شهری قزوین پرداخت شود.

وی بیان کرد: اگر پیمانکاری حقوق کارگران را طبق قانون کار پرداخت نکرده باشد از طریق اداره کار این موضوع پیگیری خواهد شد.

منتظری اظهار کرد: دیگر نخواهیم گذاشت کارگری در زمینه دریافت حقوق با مشکلی مواجه شود و در این زمینه نظارت خوبی صورت خواهد گرفت.

منتظری در خصوص اخراج برخی کارگران گفت: کارگران اخراجی شرکت پیمانکاری که مشکل خاصی نداشته باشد به سرکار خود باز می‌گردد و با آرامش به ادامه کار خود بپردازند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.