سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » علی شکوری راد و حمیدرضا جلائی پور هم نامه مردمی برای رفع حصر را امضا کردند...

علی شکوری راد و حمیدرضا جلائی پور هم نامه مردمی برای رفع حصر را امضا کردند

چکیده :علی شکوری راد و حمیدرضاجلائی پور نامه مردمی به رئیس جمهور مطالبه رفع حصر را امضا کردند و به خیل هزاران امضاکننده ای پیوسته اند که از رئیس جمهور، وفای به عهد در رفع حصر را خواستار شده اند....


علی شکوری راد و حمیدرضاجلائی پور، از اعضای شورای مرکزی جبهه مشارکت و شورای مشاوران سید محمد خاتمی، نامه مردمی به رئیس جمهور مطالبه رفع حصر را امضا کردند.

به گزارش کلمه، این دو فعال سیاسی اصلاح طلب که پیش از این نیز به ضرورت رفع حصر تاکید کرده بودند، به خیل هزاران امضاکننده ای پیوسته اند که از رئیس جمهور، وفای به عهد در رفع حصر را خواستار شده اند.

این کمپین با هدف ایجاد فضایی برای بیان توقع و خواست مردمی از رییس جمهور و با سقف امضای ده هزار عدد راه اندازی شده بود اما تا یازده اسفند سالروز تولد میرحسین موسوی ادامه پیدا خواهد کرد.

میرحسین موسوی، مهدی کروبی و زهرا رهنورد، بیش از سه سال است که در شرایط سخت حصر به سر می برند و در انتخابات ریاست جمهوری، اغلب حامیان نفر پیروز در انتخابات بر رفع حصر آنها به عنوان یک مطالبه ملی در جهت افزایش همبستگی ملی تاکید می کردند.

برای امضای این نامه می توانید به اینجا مراجعه کنید. همچنین شخصیت ها و نخبگان کشورمان می توانند با تماس با نشانی info@kaleme.com حمایت و امضای خود از نامه درخواست از رییس جمهور را عمومی کنند.

 Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.