سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » حمله انتحاری نزدیکی سرکنسولگری ایران در پیشاور پاکستان...

حمله انتحاری نزدیکی سرکنسولگری ایران در پیشاور پاکستان

چکیده :یک مقام مطلع سرکنسولگری کشورمان در پیشاور پاکستان اعلام کرد:حمله تروریستی یک انتحاری عصر دوشنبه در نزدیکی ساختمان سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در شهر پیشاور مرکز ایالت خیبرپختونخوا در شمال غرب پاکستان؛ سه کشته و تعدادی زخمی برجای گذاشت ....


یک مقام مطلع سرکنسولگری کشورمان در پیشاور پاکستان اعلام کرد:حمله تروریستی یک انتحاری عصر دوشنبه در نزدیکی ساختمان سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در شهر پیشاور مرکز ایالت خیبرپختونخوا در شمال غرب پاکستان؛ سه کشته و تعدادی زخمی برجای گذاشت .

این مقام سرکنسولگری کشورمان در پیشاور در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: یک عامل انتحاری امروز خود را مقابل پست امنیتی نیروهای سپاه مرزی که وظیفه محافظت از محل اقامت دیپلمات های ایرانی و سرکنسولگری را بر عهده دارند , منفجر کرد.

وی گفت: با توجه به اطلاعات رسیده از خارج از سرکنسولگری؛ تاکنون سه نفر از ماموران امنیتی در این اقدام تروریستی کشته و در حدود 12 نفر نیز زخمی شده اند.

این مقام ایرانی خاطر نشان کرد:تمامی کارمندان سرکنسولگری ایران در سلامت کامل بسر برده و اکنون آنان در محل اقامتگاه مستقر شده اند.

یکی از کارمندان محلی سرکنسولگری ایران نیز در گفت وگو با خبرنگار ایرنا گفت: در این حمله یک نفر از نیروهای سپاه مرزی کشته و چندین نفر نیز زخمی شدند.

وی افزود : صدای تیراندازی نیز به گوش می رسد.

شبکه های خبری پاکستان با لغو برنامه های در حال پخش خود ؛ یه نقل از کامران فیصل افسر ارشد پلیش شهر پیشاور ؛ گزارش دادند: انفجار انتحاری قوی در نزدیکی سرکنسولگری ایران صورت گرفت و پس از آن صدای تیراندازی از هر طرف شنیده می شود.

این شبکه های خبری ؛ کشته شدن دو تن و زخمی شدن 9 تن دیگر را در اخبار خود منتشر می کنند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.