سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » امضا و اعلام حمایت سیدمصطفی تاج زاده از نامه مردمی به رییس جمهور برای رفع حصر...

امضا و اعلام حمایت سیدمصطفی تاج زاده از نامه مردمی به رییس جمهور برای رفع حصر

چکیده :سیدمصطفی تاج زاده، معاون دربند وزیر کشور دولت سیدمحمد خاتمی که بیش از سه سال است در قرنطینه زندان اوین محبوس است نیز نامه مردمی مطالبه رفع حصر از رئیس جمهور را امضا کرد....


سیدمصطفی تاج زاده، معاون دربند وزیر کشور دولت سیدمحمد خاتمی که بیش از سه سال است در قرنطینه زندان اوین محبوس است نیز نامه مردمی مطالبه رفع حصر از رئیس جمهور را امضا کرد.

به گزارش کلمه، سیدمصطفی تاج زاده عضو ارشد و دربند سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی و جبهه مشارکت ایران اسلامی از درون زندان اوین به جمع هزاران امضا کننده ای پیوست که از رئیس جمهور، وفای به عهد در رفع حصر را خواستار شده اند.

این کمپین با هدف ایجاد فضایی برای بیان توقع و خواست مردمی از رییس جمهور و با سقف امضای ده هزار عدد راه اندازی شده بود اما تا یازده اسفند سالروز تولد میرحسین موسوی ادامه پیدا خواهد کرد.

برای امضای این نامه می توانید به اینجا مراجعه کنید. همچنین شخصیت ها و نخبگان کشورمان می توانند با تماس با نشانی info@kaleme.com حمایت و امضای خود از نامه درخواست از رییس جمهور را عمومی کنند.

این فعال سیاسی و معاون وزیر ارشاد دولت میرحسین موسوی پیش از این در یادداشتی با تاکید بر این باور که تحقق اصلاحات دموکراتیک گاه منوط به تعلیق داوطلبانه و آگاهانه برخی حقوق فردی یا جمعی البته به شرط تثبیت حقوق مهم تر است، خاطرنشان کرده است: درست است که دربند ماندن ما حتی برای یک لحظه عادلانه نیست و لازم است به روش های قانونی و مدنی به افشای ظلمی بپردازیم که بر فرزندان ملت می رود و به ویژه به حصر غیرقانونی آقایان موسوی و کروبی و خانم رهنورد اعتراض خواهیم کرد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.