سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » امضا و اعلام حمایت همسر شهید باکری از نامه مردمی به رییس جمهور برای رفع حصر...

امضا و اعلام حمایت همسر شهید باکری از نامه مردمی به رییس جمهور برای رفع حصر

چکیده :فاطمه چهل امیرانی، همسرسردار شهید اسلام حمید باکری، به جمع هزاران امضا کننده ای پیوست که از رئیس جمهور، وفای به عهد در رفع حصر را خواستار شده اند....


فاطمه چهل امیرانی، همسر شهید باکری نامه مردمی مطالبه رفع حصر از رئیس جمهور را امضا کرد.

به گزارش کلمه، همسرسردار شهید اسلام حمید باکری، به جمع هزاران امضا کننده ای پیوست که از رئیس جمهور، وفای به عهد در رفع حصر را خواستار شده اند.

این کمپین با هدف ایجاد فضایی برای بیان توقع و خواست مردمی از رییس جمهور و با سقف امضای ده هزار عدد راه اندازی شده بود اما تا یازده اسفند سالروز تولد میرحسین موسوی ادامه پیدا خواهد کرد.

برای امضای این نامه می توانید به اینجا مراجعه کنید. همچنین شخصیت ها و نخبگان کشورمان می توانند با تماس با نشانی info@kaleme.com حمایت و امضای خود از نامه درخواست از رییس جمهور را عمومی کنند.

فاطمه چهل امیرانی پیش از این در مراسم هزارمین حصر همراهان جنبش سبز با بیان اینکه ما قرار بود از آرمان های شهدا دفاع کنیم و ما هم مثل شهدا خط قرمزمان ظلم است گفته بود: از میرحسین و خانم رهنورد و آقای کروبی خجالت زده ام.

خانم امیرانی با اشاره به مبارزات زهرا رهنورد پیش از انقلاب تصریح کرده بود: خانم رهنورد در ایام دانشجویی برای ما الگوی مبارزه بود و این روزها حق مطلب ادا شد و ایشان به عنوان نماد یک زن مسلمان مبارز تبدیل شده اند به الگوی استقامت و راستی. همه ی شهدای ما به میرحسین ارادت داشتند و برایش احترام زیادی قائل بودند و دوستش داشتند، آقای کروبی هم که بعد از جنگ زحمات زیادی برای خانواده های شهدا کشیدند و ما یادمان نرفته محبت های ایشان را.

همسر شهید باکری همچنین گفته بود که این سال ها سال های امتحان بود برای جدا شدن خوبی ها و بدی ها از هم. و امیدوارم ما سربلند و روسفید از این امتحان بیرون آییم.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.