سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » آریا آرام نژاد: محصورین، نماد خواست های در حصرند...
» امضا و اعلام حمایت آرام نژاد از نامه مردمی به رییس جمهور برای رفع حصر

آریا آرام نژاد: محصورین، نماد خواست های در حصرند

چکیده :محصورین، نماد خواستهای در حصرند ... حقیقت حصر، در زنجیر شدن پای خواستن مردمی است که ایران بهتری را مطالبه می کردند. خانه، خانه خودت باشد و نگذارند از درش بیرون بیایی! شهر، شهر خودت باشد و همه کوچه هایش را برایت بن بست کرده باشند! کشور، سرزمین خودت باشد ولی در آن تبعید شده باشی! دوستان من! هر امضاء، پس گرفتن بخشی از خودِ ماست که به حصر رفته است... با خود همراه شویم ...


آریا آرام نژاد، هنرمند سبز مردمی با امضای نامه ی مردمی به رییس جمهور برای رفع حصر از همراهان جنبش سبز، از این حرکت مردمی حمایت کرد.

این هنرمند متعهد که از زندانیان سیاسی جنبش است در پیامی که در اختیار کلمه قرار داده، نوشته است:

محصورین، نماد خواست های در حصرند … حقیقت حصر، در زنجیر شدن پای خواستن مردمی است که ایران بهتری را مطالبه می کردند. خانه، خانه خودت باشد و نگذارند از درش بیرون بیایی! شهر، شهر خودت باشد و همه کوچه هایش را برایت بن بست کرده باشند! کشور، سرزمین خودت باشد ولی در آن تبعید شده باشی!

دوستان من! هر امضاء، پس گرفتن بخشی از خودِ ماست که به حصر رفته است… با خود همراه شویم.

آریا آرام نژاد که به دلیل اشعار و ترانه های حمایت کننده اش از جنبش سبز، دوران حبس تعزیری خود را در زندان بابل گذراند، پیش از این نیز بارها در یادداشت و آثار خود با همراهان محصور جنبش سبز یاد همراهی کرده است.

آریا آرام نژاد: «دلتنگی» برای میرحسین که مردانه ایستاد

رفع حصر یکی از مطالبات مردم و فعالان بود که در انتخابات ریاست جمهوری بارها به آن اشاره شد و از سوی حسن روحانی نیز پاسخ همراهی گرفت. مطالبه ای که در شادی های خیابانی پس از پیروزی روحانی نیز تکرار شد.

اینک این مطالبه در قالب نامه ای مردمی به رییس جمهور ارسال خواهد شد. محوریت این کنش مردمی بر اساس امضای اینترنتی نامه ای خطاب به حسن روحانی، رئیس جمهور است. در این نامه، با اعلام حمایت از مجموعه برنامه ها و اهداف و وعده های دولت یازدهم، از رئیس جمهور خواسته شده تا نسبت به انجام یکی از وعده های خود مبنی بر رفع حصر اقدام لازم را به عمل آورد.

در این نامه کوتاه، ضمن اشاره به سوابق درخشان حصر شدگان در خدمت به انقلاب و کشور، حصر اقدامی غیر قانونی خوانده شده که تاثیرات روانی منفی و عمیقی بر روی بخش بزرگی از جامعه گذاشته است.

برای پیوستن به این حرکت مردمی، می توانید با مشاهده این خبر وارد سایت جمع آوری امضا شده و به این حرکت بپیوندید.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.