سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » بازداشت و توقیف غیرقانونی اموال دراویش در اهواز...

بازداشت و توقیف غیرقانونی اموال دراویش در اهواز

چکیده :تعدادی از نیروهای امنیتی با ورود به چاپخانه ی فردوسی واقع در شهر اهواز، به بازداشت دو تن از کارکنان آنجا و توقیف 500 جلد از تقویم ها و پوسترهایی که در آن تمثال بزرگان دراویش به کار رفته بود، اقدام کردند....


تعدادی از نیروهای امنیتی با ورود به چاپخانه ی فردوسی واقع در شهر اهواز، به بازداشت دو تن از کارکنان آنجا و توقیف 500 جلد از تقویم ها و پوسترهایی که در آن تمثال بزرگان دراویش به کار رفته بود، اقدام کردند.

به گزارش مجذوبان نور، پس از آن که 30 تن از دراویش در مقابل پاسگاه این شهر جمع شدند و آزادی فوری آنها را طلب کردند، آن دو نفر آزاد شدند، اما همچنان در ارتباط با عودت اموال ضبط شده اقدامی صورت نگرفته است.

این دراویش هشدار دادند که باید مدرکی مبنی بر قانونی بودن توقیف این اموال ارائه شود، در غیر این صورت پیگیری خود را مبنی بر استرداد این اموال مصرانه ادامه خواهند داد.

با نزدیک شدن به سوم اسفند، سالروز همبستگی درویش، فشار بر دراویش در نقاط مختلف کشور نیز شدت پیدا کرده است. احضار مکرر دراویش در بابک شهر و پخش اعلامیه تجمع جعلی منسوب به دراویش در لرستان از جمله موارد آزار و اذیت دراویش در آستانه روز درویش است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.