سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » صالحی امیری رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی شد...

صالحی امیری رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی شد

چکیده : حسن روحانی رییس جمهور طی حکمی، سید رضا صالحی امیری را به عنوان رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی منصوب کرد...


حسن روحانی رییس جمهور طی حکمی، سید رضا صالحی امیری را به عنوان رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، دکتر حسن روحانی رییس جمهوری طی حکمی دکتر سید رضا صالحی امیری را برای 4 سال به ریاست سازمان اسناد و کتابخانه ملی برگزید.

متن کامل حکم مورد نظر به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر سید رضا صالحی امیری

در اجرای تبصره (۲) ماده (۵) قانون اساسنامه کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران و بند (۳) مصوبه مورخ ۱۳۸۱/۶/۲ شورای عالی اداری و تأیید هیأت امنای سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران، با عنایت به تعهد و تجربیات ارزنده جناب عالی به موجب این حکم به مدت چهار سال به عنوان «رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران» منصوب می‌شوید.

توفیق شما را در انجام وظایف محوله با رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از خداوند متعال مسألت می‌نمایم.

حسن روحانی

پیش از این صالحی امیری مدتی سرپرست وزارت ورزش و جوانان بود و بعد به عنوان وزیر به مجلس شورای اسلامی معرفی شد که با مخالفت مجلس مواجه و رای اعتماد نیاورد. حال او برای چهار سال با حکم رییس جمهور ریاست کتابخانه ملی و سازمان اسناد را به عهده خواهد داشت.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.