سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » مادر سهراب اعرابی: از آقای رییس جمهور تقاضا کنیم که به قول خود وفادار باشند...
» امضا و اعلام حمایت پروین فهیمی از نامه مردمی به رییس جمهور برای رفع حصر

مادر سهراب اعرابی: از آقای رییس جمهور تقاضا کنیم که به قول خود وفادار باشند

چکیده :باید با امضاء کردن این نامه برای رفع حصر و حبس آقایان موسوی و کروبی و خانم رهنورد نشان بدهیم که ما همچنان با آنها هم پیمان هستیم و تا آزادی آنها به تلاش خود ادامه خواهیم داد و این کمترین کاری است که در حق این عزیزان می توان انجام داد. لازمه رسیدن به همبستگی و آشتی ملی این است که تمامی مردم با هر قومیتی و با هر مذهب و اندیشه ای برای رفع حصر و حبس آقایان موسوی و کروبی و خانم رهنورد و همچنین آزادی زندانیان سیاسی تلاش کرده و از آقای رییس جمهور تقاضا کنیم که به قول خود وفادار باشند. ...


در پی فراخوان جمع آوری امضا برای نامه ی مردمی به رییس جمهور برای رفع حصر از همراهان جنبش سبز پروین فهمیمی، مادر شهید سهراب اعرابی نیز با امضای این نامه برای رفع حصر از این حرکت مردمی حمایت کرد.

پروین فهیمی، مادر سهراب اعرابی، از شهدای جنبش سبز در اعلام حمایت از این طرح مردمی در یادداشت کوتاهی که در اختیار کلمه قرار داد، نوشت:

باید با امضاء کردن این نامه برای رفع حصر و حبس آقایان موسوی و کروبی و خانم رهنورد نشان بدهیم که ما همچنان با آنها هم پیمان هستیم و تا آزادی آنها به تلاش خود ادامه خواهیم داد و این کمترین کاری است که در حق این عزیزان می توان انجام داد.

لازمه رسیدن به همبستگی و آشتی ملی این است که تمامی مردم با هر قومیتی و با هر مذهب و اندیشه ای برای رفع حصر و حبس آقایان موسوی و کروبی و خانم رهنورد و همچنین آزادی زندانیان سیاسی تلاش کرده و از آقای رییس جمهور تقاضا کنیم که به قول خود وفادار باشند.

محوریت این کنش مردمی بر اساس امضای اینترنتی نامه ای خطاب به حسن روحانی، رئیس جمهور است. در این نامه، با اعلام حمایت از مجموعه برنامه ها و اهداف و وعده های دولت یازدهم، از رئیس جمهور خواسته شده تا نسبت به انجام یکی از وعده های خود مبنی بر رفع حصر اقدام لازم را به عمل آورد.

در این نامه کوتاه، ضمن اشاره به سوابق درخشان حصر شدگان در خدمت به انقلاب و کشور، حصر اقدامی غیر قانونی خوانده شده که تاثیرات روانی منفی و عمیقی بر روی بخش بزرگی از جامعه گذاشته است.

برای پیوستن به این حرکت مردمی، می توانید با مشاهده این خبر وارد سایت جمع آوری امضا شده و به این حرکت بپیوندید.

سهراب اعرابی در راهپیمایی دوشنبه ۲۵ خرداد ۸۸ از مادرش جدا شد و شب به خانه بازنگشت. پروین فهیمی هر روز صبح برای یافتن نشانه‌ای از پسرش به دادگاه انقلاب می‌رفت و هر بعد از ظهر عکس سهراب را جلوی در زندان اوین می برد و این عکس سهراب بود که در میان همه‌ی آزاد شده‌ها دست به دست می شد تا نشانی از او پیدا شود. سهراب هرگز به خانه بازنگشت اما عکس او حالا در خانه ها و خاطره های بسیاری از ایرانیان نقش بسته است.

مادر این شهید جنبش سبز که سال ۸۸ اعلام کرده بود در صورتی که زندانیان سیاسی آزاد شوند از شکایت خود خواهد گذشت امروز با تاکید بر سخنان خود و ایمان به راهی که فرزندش را در آن از دست داده، می گوید هنوز هم بر خواسته های خود پایبندم و هنوز مساله ی من آزادی و رفع حصر خانم زهرا رهنورد و آقایان مهندس موسوی و کروبی آزادی تمام زندانیان سیاسی است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.