سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » فرزند سردار شهید نظری به یک سال حبس محکوم شد...

فرزند سردار شهید نظری به یک سال حبس محکوم شد

چکیده :بشیر نظری فرزند سردار شهید حجت نظری به یک سال حبس تعزیری محکوم شد....


بشیر نظری فرزند سردار شهید حجت نظری به یک سال حبس تعزیری محکوم شد.

وی در صفحه‌ی شخصی فیس‌بوکش با اعلام این خبر نوشت: “امروز برای ابلاغ حکم، به دادگاه انقلاب رفتم. به شعبه‌ای که گفتند منحل شده، اما امروز معلوم شد فقط قاضی پیرعباسی، از آن‌جا رفته و کسی دیگر، مسولیت وی را در شعبه‌ی 26 بر عهده گرفته است.

امروز به من ابلاغ شد، به اتهام «تبلیغ علیه نظام» و نیز «توهین به رییس جمهور»! به یک سال حبس تعزیری محکوم شدم. هرچند این یک سال حبس تعزیری، تا پنج سال تعلیق شده، اما در عمل شاید تفاوت چندانی برایم نداشته باشد.

پی‌نوشت:

1- در مرحله‌ی بازپرسی و نیز در جلسه‌ی رسیده‌گی دادگاه، تنها اتهام «تبلیغ علیه نظام» به من ابلاغ شد و سخنی از «توهین به رییس جمهور» به میان نیامد. اما در رای ذکر شده بود که در نوع خود، جالب است.

2- جناب قاضی لطف فرمودند چون بنده فرزند شهید بودم و خانواده‌ام، به خصوص پدر و مادرم به حکومت اسلامی خدمات شایان ارایه نموده‌اند، برای بنده اشد مجازات را در نظر گرفتند. جا دارد همین‌جا از ایشان تشکر کنم.”Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.