سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » امضا و اعلام حمایت حسین زمان از نامه مردمی به رییس جمهور برای رفع حصر...

امضا و اعلام حمایت حسین زمان از نامه مردمی به رییس جمهور برای رفع حصر

چکیده :با امضای این نامه بار دیگر به جناب آقای روحانی اعلام میکنم که بزرگترین و بعبارتی اصلی ترین دلیل من برای رای دادن به شما متعهد شدنتان در فبال تلاش و کوشش برای آزادی عزیزان و یاران محصور و در بندمان بود و امیدوارم در عمل صداقتتان را به مردمی که به شما رای دادند نشان دهید و ثابت نمایید که تنها یک شعار تبلیغاتی نبوده است....


در پی فراخوان جمع آوری امضا برای نامه ی مردمی به رییس جمهور برای رفع حصر از همراهان جنبش سبز حسین زمان با امضای خود از این طرح حمایت کرد.

به گزارش کلمه، حسین زمان، از مبارزان دوران ستمشاهی که چند روز پس از انتخابات سال ۸۸ در جریان سرکوب های آن روزها به جرم حمایت از میرحسین موسوی تحت بازجویی قرار گرفت، در اعلام حمایت از این حرکت مردمی می نویسد: “با امضای این نامه بار دیگر به جناب آقای روحانی اعلام میکنم که بزرگترین و بعبارتی اصلی ترین دلیل من برای رای دادن به شما متعهد شدنتان در فبال تلاش و کوشش برای آزادی عزیزان و یاران محصور و در بندمان بود و امیدوارم در عمل صداقتتان را به مردمی که به شما رای دادند نشان دهید و ثابت نمایید که تنها یک شعار تبلیغاتی نبوده است.”

محوریت این کنش مردمی بر اساس امضای اینترنتی نامه ای خطاب به حسن روحانی، رئیس جمهور است. در این نامه، با اعلام حمایت از مجموعه برنامه ها و اهداف و وعده های دولت یازدهم، از رئیس جمهور خواسته شده تا نسبت به انجام یکی از وعده های خود مبنی بر رفع حصر اقدام لازم را به عمل آورد.

در این نامه کوتاه، ضمن اشاره به سوابق درخشان حصر شدگان در خدمت به انقلاب و کشور، حصر اقدامی غیر قانونی خوانده شده که تاثیرات روانی منفی و عمیقی بر روی بخش بزرگی از جامعه گذاشته است.

برای پیوستن به این حرکت مردمی، می توانید با مشاهده این خبر وارد سایت جمع آوری امضا شده و به این حرکت بپیوندید.

حسین زمان، هنرمند متعهد و سبز کشورمان که در سال های گذشته بارها از سوی مقامات امنیتی برای آثار خود تحت فشار قرار داشته و ممنوع از فعالیت بوده است طی سال های گذشته آثاری درباره ی زندانیان سیاسی و جنبش سبز را اجرا کرده که مورد استقبال مردم قرار گرفته است.

این رزمنده ی دوران دفاع مقدس هفته ی پیش نیز زمانی که به او اعلام شده بود که اجازه ی فعالیت هنری ندارد نوشت: من حسین فرزند اسماعیل ، صدایم خفه نمی شود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.