سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » رانندگان اتوبوس حامل شرکت‌کنندگان در میتینگ احمدی‌نژاد هنوز طلبکارند...

رانندگان اتوبوس حامل شرکت‌کنندگان در میتینگ احمدی‌نژاد هنوز طلبکارند

چکیده :رانندگان دو دستگاه اتوبوسی که اردیبهشت سال‌جاری از سمیرم افرادی را برای حضور در ورزشگاه آزادی به مناسبت «همایش بزرگ تقدیر از دست‌اندرکاران سفرهای نوروزی» برده بودند، عنوان کرده‌اند که بابت کرایه خود هنوز طلبکارند....


رانندگان دو دستگاه اتوبوسی که اردیبهشت سال‌جاری از سمیرم افرادی را برای حضور در ورزشگاه آزادی به مناسبت «همایش بزرگ تقدیر از دست‌اندرکاران سفرهای نوروزی» برده بودند، عنوان کرده‌اند که بابت کرایه خود هنوز طلبکارند.

یکی از این راننده اتوبوس‌ها گفته است: «با گذشت بیش از هشت‌ماه، هزینه رفت‌وآمد به تهران را نگرفته است.» بهنام اسکندری افزوده: «اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مسوول پرداخت هزینه اتوبوس‌های آن میتینگ تبلیغاتی بود.»

سلمانیان دیگر راننده اتوبوس مسافران ورزشگاه آزادی است. او نیز می‌گوید: «بخشی از پول خود را چندی قبل از اداره میراث فرهنگی دریافت کرده است ولی هنوز 200‌هزارتومان از کرایه باقی مانده است.»این دو دستگاه اتوبوس تعدادی از کارکنان و داوطلبان جمعیت هلال‌احمر، میراث فرهنگی، شهرداری و مردم عادی شهرستان‌های سمیرم و شهرضا را در زمان برگزاری همایش تقدیر از دست اندرکاران سفرهای نوروزی که در اواخر عمر دولت دهم برگزار شد به تهران منتقل کرده بودند. شهرستان سمیرم با صدهزارنفر جمعیت در 160کیلومتری جنوب اصفهان واقع است.

29فروردین سال‌جاری چیزی کمتر از دوماه به انتخابات ریاست‌جمهوری، دولت محمود احمدی‌نژاد تصمیم گرفت تا همایشی برای تقدیر از دست‌اندرکاران سفرهای نوروزی ترتیب دهد. جشنی که در میان اعتراضات شدید به این تصمیم برگزار شد.

به گزارش ایرنا، میتینگ دولت اما حال‌وهوای خاص خودش را داشت، شاید آنهایی که رفته‌اند یادشان باشد که شعار «ناهارناهار» از سوی میهمانانی که از راه دور آورده شده بودند پیشواز استقبال از رییس دولت بود. استادیوم آزادی معروف به ورزشگاه مرگ است چون صدا را با خاصیتی منحصربه‌فرد انعکاس می‌دهد. دولت پیش از آن اعلام کرده بود که بسته‌های پذیرایی برای میهمانان در نظر گرفته است. هرچند سرانجام این بسته‌های آب میوه و کیک البته نه به تعداد همه و ساندویچ‌هایی آب رفته بود که گرسنگی را برای بسیاری از میهمانان به ارمغان آورد. مراسم اما برگزار شد همه‌چیز بود از هلیکوپترهای هلال‌احمر گرفته تا رقص هلیکوپتری گروهی که برای اجرای حرکات موزون به ورزشگاه آمده بودند. اما غایب بزرگ آزادی «اسفندیار رحیم‌مشایی» بود. مشایی در انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم نامزد معرفی‌شده از سوی دولت بود که نهایتا از سوی شورای نگهبان صلاحیت او احراز نشد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.