سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » محسنی‌اژه‌ای: حصرشدگان توفیق توبه ندارند و توبه نمی کنند...

محسنی‌اژه‌ای: حصرشدگان توفیق توبه ندارند و توبه نمی کنند

چکیده :محسنی اژه ای دادستان کل کشور در خصوص آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده همراهان در حصر جنبش سبز اظهار عقیده کرد: افرادی برای رفع حصر بی‌جهت تلاش می‌کنند، به نتیجه هم نمی‌رسند و تا زمانی که سران فتنه توبه نکنند و بر این موضع باشند به هیچ وجه کار دیگری انجام نمی‌شود و شرایط مثل سابق خواهد بود....


محسنی اژه ای دادستان کل کشور در خصوص آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده همراهان در حصر جنبش سبز اظهار عقیده کرد: افرادی برای رفع حصر بی‌جهت تلاش می‌کنند، به نتیجه هم نمی‌رسند و تا زمانی که سران فتنه توبه نکنند و بر این موضع باشند به هیچ وجه کار دیگری انجام نمی‌شود و شرایط مثل سابق خواهد بود.

خبرگزاری فارس وابسته به نهادهای امنیتی گزارش داده که وی در ادامه ی سخنانش گفته است: سران فتنه کشور را به تلاطم انداختند، اموال مردم تخریب و افرادی کشته و به اموال عمومی و دولتی تعرض شد.

در آستانه ی چهارمین سال حصر غیرقانونی همراهان جنبش سبز، و در حالی که مطالبه ی رفع حصر همچنان بخش جدی ای از سوال ها و سخنرانی ها و کنفرانس های خبری کشور را به خود اختصاص می دهد، میرحسین و کروبی و رهنورد بارها در ملاقات های خود با خانواده تصریح کرده اند که پای سخنان و حرف های خود ایستاده اند.

محسنی‌اژه‌ای با طرح این آرزوی دیرینه که تا میرحسین و کروبی نسبت به اقدامات خود ابراز برائت نکنند، اتفاقی نخواهد افتاد، ادعا کرد: در این فتنه دشمن امیدوار و خسارت‌های مالی و جانی و آبرو به حکومت وارد شد؛ و اگر عنایت پروردگار و همبستگی مردم با حکومت و رهبر انقلاب نبود کشور دچار مشکلات جدی می‌شد.

وی گفت: این جنایت، خیانت و ظلم بزرگ اتفاق افتاده و تا زمانی که سران فتنه نخواهند توبه کنند و بر این موضع باشند به هیچ وجه کار دیگری انجام نمی‌شود و شرایط مثل سابق خواهد بود.

محمدتقی کروبی فرزند مهدی کروبی هفته ی گذشته و در پاسخ به ادعاهای دیگری از اژه ای تصریح کرده بودند که پدرش در مقابل خدایان زمینی توبه نخواهد کرد.

دادستان کل کشور با ابراز ناراحتی از اینکه میرحسین و کروبی و رهنورد بر اعتقادات خود ایستاده اند و دلیلی برای توبه نمی بینند گفت: می‌گویند ما توبه نمی‌کنیم، این افتخار ندارد، توبه یک نعمت پروردگار است و البته هرکسی هم توفیق توبه پیدا نمی‌کند.

وی در پایان در ادعایی که نفی غرض می کند و نشان دهنده نشنیدن و ندیدن صدا و عملکرد مردم است گفت: کسانی که بی‌جهت خود را به زحمت می‌اندازند و شایعه پراکنی و فضاسازی می‌کنند باز هم مردم را نشناختند و هیچ دستگاهی کاری دیگر انجام نخواهد داد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.