سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » سومین نشست سالانه سفیران سبز امید؛ 25 تا 27 بهمن...

سومین نشست سالانه سفیران سبز امید؛ 25 تا 27 بهمن

چکیده :سومین نشست سالانه سفیران سبز امید طی روزهای ۲۵ تا ۲۷ بهمن ماه ۱۳۹۲ مصادف با ۱۴ تا ۱۶ فوریه ۲۰۱۴ در شهر پاریس برگزار می گردد....


سومین نشست سالانه سفیران سبز امید طی روزهای ۲۵ تا ۲۷ بهمن ماه ۱۳۹۲ مصادف با ۱۴ تا ۱۶ فوریه ۲۰۱۴ در شهر پاریس برگزار می گردد.

به گزارش وب سایت سفیران سبز امید، در این نشست که همزمان با پایان سومین سال حصر رهبران جنبش سبز و در ادامه دو نشست قبلی برگزار می گردد، آخرین تحولات سیاسی-اجتماعی کشور و نقش آفرینی فعالان جنبش سبز در یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری و رویدادهای پس از آن مورد بحث قرار خواهد گرفت. همچنین آخرین وضعیت حصر آقایان میرحسین موسوی، مهدی کروبی و سرکار خانم رهنورد و حبس زندانیان حوادث سال ۱۳۸۸ و نیز نحوه پیگیری مطالبه رفع این مظالم بزرگ طی برنامه ویژه ای در روز ۲۶ بهمن بررسی خواهد شد. آسیب شناسی بیش از چهار سال تاثیر گذاری جنبش سبز بر تحولات کشور و برنامه ریزی برای فعالیت های یک سال آینده سفیران سبز امید از دیگر محورهای این نشست خواهد بود.

در این نشست علاوه بر نمایندگان تشکل های عضو سفیران سبز امید، تعدادی دیگر از صاحب نظران و فعالین جنبش سبز نیز حضور خواهند داشت.

با توجه به اعلام ستاد برگزاری سومین نشست سفیران سبز امید، علاقمندان به شرکت در این نشست می توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر با آدرس ایمیل info@safiranesabz.com تماس حاصل نمایند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.