سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » عبدالله نوری: ما اصلاح طلبیم و اهل تقابل نیستیم...

عبدالله نوری: ما اصلاح طلبیم و اهل تقابل نیستیم

چکیده :وزیر کشور دولت اصلاحات گفت: ما اصلاح طلبیم و اهل تعامل هستیم نه تقابل. نباید هرکس را که میانه رو و معتدل است به سازشکاری متهم کنیم. دولت جدید، وارث مشکلات فراوانی ست، و بسیار تحت فشار است ما باید شرایط دولت را درک کنیم....


وزیر کشور دولت اصلاحات گفت: ما اصلاح طلبیم و اهل تعامل هستیم نه تقابل. نباید هرکس را که میانه رو و معتدل است به سازشکاری متهم کنیم. دولت جدید، وارث مشکلات فراوانی ست، و بسیار تحت فشار است ما باید شرایط دولت را درک کنیم.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام عبدالله نوری با اشاره به شرایط انتخابات گذشته افزود باید بر اساس معیارهای وحدت آفرین به هم نزدیک شویم و نگذاریم عده ای در آتش فتنه بدمند. وی با اشاره به لزوم نقد عملکرد گذشته اصلاح طلبان گفت: در سال ۸۴ ما منسجم نبودیم و نتیجه اش را دیدیم، امسال منسجم بودیم و گفتمان ما پیروز گشت. وزیر کشور دولت اصلاحات گفت: مهم این است اهداف انقلاب تحقق پیدا کند، مهم نیست که به دست چه کسی باشد. این نظام با تلاش بی بدیل مردم مستحکم و مستقر مانده است و تنها با وحدت، مستحکم باقی می ماند.

نوری ادامه داد: یکی از مهم ترین مسائل امروز جوامع اسلامی، بحث انسجام و وحدت است. تکفیری ها و القاعده دائما در تلاش اند تا جنگ برادر کشی راه بیاندازند و هر کاری در جهت از بین بردن وحدت انجام می دهند.

وی درباره لزوم ایجاد وحدت سیاسی درون کشور گفت: باید بر اساس معیارهای وحدت آفرین به هم نزدیک شویم و نگذاریم عده ای در آتش فتنه بدمند. درضمن اصلاح طلبان هم باید از درون خودشان شروع کنند. ما باید ازخودگذشتگی نشان دهیم و از توقعاتمان بکاهیم و به هم نزدیک شویم. نوری در رابطه با انتخابات آینده مجلس گفت: مهم ترین خواسته ما برای انتخابات آینده، تنها نفی افراط است.

وزیر کشور دولت اصلاحات خاطرنشان کرد: ما اصلاح طلبیم و اهل تعامل هستیم نه تقابل. نباید هرکس را که میانه رو و معتدل است به سازشکاری متهم کنیم. دولت جدید، وارث مشکلات فراوانی ست، و بسیار تحت فشار است ما باید شرایط دولت را درک کنیم.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.