سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تعدادی از زندانیان سیاسی بند 350 آزاد شدند...
» در آستانه 22 بهمن

تعدادی از زندانیان سیاسی بند 350 آزاد شدند

چکیده :در آستانه 22 بهمن تعدادی از زندانیان سیاسی بند 350 که اکثرا ماههای آخر دوران محکومیت خود را طی می کردند، شامگاه دوشنبه 21 بهمن 1392 از زندان آزاد شدند....


در آستانه 22 بهمن تعدادی از زندانیان سیاسی بند 350 که  اکثرا ماههای آخر دوران  محکومیت خود را طی می کردند، شامگاه دوشنبه 21 بهمن 1392  از زندان آزاد شدند.

به گزارش کلمه اسامی آزادشدگان عبارت است از:

1- پژمان عبدالحسین زاده (از زندانیان حوادث پس از انتخابات 88 و کمتر از 2 ماه از دوران حبس وی باقیمانده بود میزان کل محکومیت 1 سال).

2- فریدون صیدی راد (از زندانیان حوادث پس از انتخابات 88 و 1 ماه از  دوران حبس وی باقیمانده بود میزان کل محکومیت 3 سال ).

3- سعید جلالی فر (از زندانیان حوادث پس از انتخابات 88 و 2 ماه از دوران  حبس وی باقیمانده بود میزان کل محکومیت 3 سال ).

4- سید شهاب الدین مرتضوی (از زندانیان حوادث پس از انتخابات 88 و 5 روز از دوران حبس وی باقیمانده بود میزان کل محکومیت 1 سال.)

5- محمد صائمی (از زندانیان سیاسی و 2 ماه از دوران حبس وی باقیمانده بود میزان کل محکومیت 3 سال ).

6- سید محمد حیدری (از زندانیان سیاسی و 2 ماه از دوران حبس وی باقیمانده بود میزان کل محکومیت 18 ماه ).

همچنین محسن محققی از اعضای ارشد نهضت آزادی ایران و علی اکبر محمدزاده از اعضای دفتر تحکیم وحدت که ازقبل در مرخصی بسر می بردند نیز حکم آزادیشان صادر و به زندان بازنخواهند گشت.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.