سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » حضور اعضای مجمع روحانیون مبارز در مرقد امام: دوری از تحجر و اباحه گری با گام نهادن د...

حضور اعضای مجمع روحانیون مبارز در مرقد امام: دوری از تحجر و اباحه گری با گام نهادن در مسیر فقه امام

چکیده :در این دیدار سید محمد خاتمی رییس مجمع روحانیون مبارز آیت الله موسوی خوئینی ها دبیركل مجمع روحانیون مبارز مجید انصاری محمد علی ابطحی سراج الدین موسوی مهدی امام جمارانی محمد مقدم سید محمد هاشمی عیسی ولایی اسدالله كیان ارثی سید عبدالواحد موسوی لاری و برخی دیگر از اعضای این تشكل روحانی حضور داشتند....


اعضای مجمع روحانیون مبارز با حضور در مرقد بنیانگذار جمهوری اسلامی (ره) با آرمان های ایشان تجدید میثاق كردند.

به گزارش ایلنا اعضای مجمع روحانیون مبارز در روزهای دهه فجر با حضور در مرقد حضرت امام خمینی (ره) با قرائت فاتحه و ادای احترام به روح بلند رهبر فقید انقلاب اسلامی با آرمان های ایشان تجدید عهد كردند.

در این دیدار سید محمد خاتمی در دیدار با حجه الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی نوه حضرت امام (ره) و تولیت آستان مطهر رهبر فقید انقلاب اسلامی به تشریح مبانی اندیشه سیاسی و مکتب فقهی امام و نقش بی بدیل ایشان در راهبری و پیروزی انقلاب و تأسیس نظام جمهوری اسلامی ایران پرداخته و بر ضرورت بازشناسی ابعاد شخصیت جامع و نیز اهداف و آرمانهای بلند آن بنیانگذار جمهوری اسلامی تاكید ورزید.

همچنین در این دیدار آیت الله موسوی خوئینی ها دبیركل مجمع روحانیون مبارز ضمن تبریك ایام دهه فجر به یادگار امام بر ضرورت شناخت آرمان های امام تاكید كرد و پیرامون مبانی پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری آن پیر فرزانه سخن گفت.

در این جلسه همچنین از نقش حاج سید احمد خمینی در نهضت اسلامی تجلیل شد و از بیت حضرت امام (ره) و حاج احمد آقا و یادگاران گرانسنگ آن عزیز سفر کرده سپاسگزاری به عمل آمد.

همچنین در این دیدار از اقدامات و فعالیت های حجت الاسلام سید حسن خمینی در استمرار راه و منش امام تجلیل و تقدیر شد و موفقیت روزافزون ایشان و برادران وی سید یاسر و سید علی خمینی را خواستار شدند.

در ادامه این جلسه حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی ضمن آرزوی موفقیت برای مجمع روحانیون مبارز، ابراز امیدواری کرد که آینده انقلاب اسلامی درخشان تر از گذشته باشد و همگان با گام نهادن در مسیر فقه امام خمینی بتوانند با دوری از تحجر و اباحه گری، این انقلاب را به دست صاحب اصلی اش حضرت بقیه الله الاعظم(عج) تحویل دهند.

در این دیدار سید محمد خاتمی رییس مجمع روحانیون مبارز آیت الله موسوی خوئینی ها دبیركل مجمع روحانیون مبارز مجید انصاری محمد علی ابطحی سراج الدین موسوی مهدی امام جمارانی محمد مقدم سید محمد هاشمی عیسی ولایی اسدالله كیان ارثی سید عبدالواحد موسوی لاری و برخی دیگر از اعضای این تشكل روحانی حضور داشتند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.