سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » مبلغ: افراطیون به دنبال دعوایی کردن فضا هستند، آنها در این فضا می توانند زیست کنند...

مبلغ: افراطیون به دنبال دعوایی کردن فضا هستند، آنها در این فضا می توانند زیست کنند

چکیده :مشاور ارشد دولت اصلاحات گفت: چالشي و دعوايي شدن فضا، باعث پيروزي افراطيون است چرا كه آنها در اين فضا زيست سياسي مي‌كنند و امروز افراطيون به دنبال چالشي كردن فضا هستند تا مردم را خسته كنند و ميان دولت و ملت شكاف ايجاد كنند. ...


مشاور ارشد دولت اصلاحات گفت: چالشي و دعوايي شدن فضا، باعث پيروزي افراطيون است چرا كه آنها در اين فضا زيست سياسي مي‌كنند و امروز افراطيون به دنبال چالشي كردن فضا هستند تا مردم را خسته كنند و ميان دولت و ملت شكاف ايجاد كنند.

به گزارش آرمان، مرتضي مبلغ اظهار كرد: در فضاي آرام و بدور از تنش، اميد و پيشرفت محقق مي‌شود اما آنها به دنبال این هستند تا دولت تدبير و اميد را خاموش كنند. وي افزود: ما از ديگر جريانات كشور هم مي‌خواهيم كه واقع‌بين باشند و ارتباط مستمر با دولت و دولتمردان داشته باشند.

مبلغ اظهار كرد: ما اصلاح‌طلبان در هشت سال گذشته ياد گرفتيم با استقامت و با سماجت كار خود را پيش ببريم، اما هيچ گاه واقعيت‌ها را انكار نكنيم. ما مطالباتي داريم كه هرازچندگاهي آن را در جامعه مطرح مي‌كنيم اما فشار خارجي نمي‌آوريم.

مشاور ارشد دولت اصلاحات ادامه داد: ما فراموش نكرده‌ايم كه در چه شرايطي بوده‌ايم و انتخاب روحاني را به فال نيك مي‌گيريم چرا كه اين اتفاق به دليل همين فعاليت‌هاي واقع‌بينانه ما بود كه خداوند كمك كرد و در 24 خرداد متجلي شد. ما نمي‌توانيم خواهان كساني باشيم كه خواهان متوقف شدن دولت هستند. آنها مي‌خواهند با سنگ اندازي دولت را به چالش بكشند و خود را پيروز كنند. ما بايد مواظب باشيم كه دعواها در فضاي كشور آغاز نشود.

وي افزود: ما اصلاح‌طلبان مي‌توانيم با برخوردهاي آنچناني خواسته‌هايمان را بگيريم و جامعه را به پيش ببريم، اما هيچ گاه اين كار را نمي‌كنيم چرا كه ما حفظ انسجام و وحدت بين اصلاح‌طلبان را خواستاريم و همين باعث شد كه پس از هشت سال دردهايي كه وارد شد خنثي شود و تدبير و اميد در كشور حاكم شود. وي افزود: راه رسيدن به وحدت، ازخود گذشتن است.

 

 Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.