سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » هادی خانیکی: انقلاب اسلامی انقلاب رسانه‌های کوچک بود...

هادی خانیکی: انقلاب اسلامی انقلاب رسانه‌های کوچک بود

چکیده :مشاورمطبوعاتی دولت اصلاحات بابیان این مطلب که انقلاب اسلامی ایران، انقلاب رسانه های کوچک بود، افزود: نقش نوار کاست در مقابل رسانه های دولتی شاه و در عرصه پیروزی انقلاب نقش بزرگ و تاثیر گذاری است....


مشاورمطبوعاتی دولت اصلاحات بابیان این مطلب که انقلاب اسلامی ایران، انقلاب رسانه های کوچک بود، افزود: نقش نوار کاست در مقابل رسانه های دولتی شاه و در عرصه پیروزی انقلاب نقش بزرگ و تاثیر گذاری است.

به گزارش ایلنا،”هادی خانیکی” شامگاه جمعه 18 بهمن ماه در همایش “رسانه و انقلاب اسلامی” وبزرگداشت مرحوم استادکاظم معتمد نژاد افزود: یکی از شکافهای مهم و بزرگ در بحث ارتباطات فضای بین روزنامه نگاری حرفه ای و آکادمی است که باید نسبت به رفع آن اقدام شود.

وی دربخش دیگری از سخنانش با اشاره به خصوصیت های اخلاقی و حرفه ای استاد معتمد نژاد، گفت: این استاد بزرگ ارتباطات چهار خصوصیت مهم داشت که شامل، تاکید بر اخلاق حرفه ای، تاکید بر شکل گیری اخلاق رسانه ای، روزنامه نگاری مستقل، آزاد،تکثرگرایی و همچنین تاکید بر روزنامه نگاری منتقد داشت.

“خانیکی” با ارایه پیشنهادایجاد تحصیلات تکمیلی در حوزه رسانه و ارتباطات به استاندار فارس گفت: از در ودیوار شیراز نشانه هایی از علاقه مردم به روزنامه نگاری و ادبیات می بارد.

وی با یاد آوری خاطرات دوران دانشجویی و زندانش در رژیم سابق گفت: ژن فرهنگی بودن از نسل های قبل و نسل به نسل به مردم این شهر و استان انتقال پیدا کرده است و همین عامل باعث شده تا شیراز و فارس دارای پیشینه بسیار قوی در رسانه و ارتباطات باشد.

این استاد دانشگاه افزود: روزنامه نگاری در آمایش سرزمین فارس بسیار تاثیر گذار است و باید به عنوان یک مزیت مهم دنبال شود، از همین روی رشته های علوم ارتباطات و روزنامه نگاری باید در این استان توسعه پیدا کند.

“خانیکی” با تاکید برنقش پراهمیت مطبوعات محلی گفت:باید به روزنامه های محلی توجه ویژه شود چراکه وجود اینگونه رسانه ها باعث ایجاد تکثرگرایی در جامعه می شود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.